Business Intelligence Group nagradza firmy, których osiągnięcia wyróżniają się na tle konkurencji. Grupa została założona z misją rozpoznawania prawdziwego talentu i doskonałej wydajności w świecie biznesu.

SolarEdge opracował pierwszy na świecie zasilany energią słoneczną falownik EV. Oferuje on rekordowe szybkości ładowania prądem przemiennym, dzięki uzupełnieniu mocy z sieci o moc PV. Ładowarka The Level 2 EV umożliwia ładowanie nawet sześć razy szybciej niż standardowa ładowarka poziomu 1 z innowacyjnym trybem solarnym.

Pojedynczy falownik SolarEdge z technologią HD-Wave zintegrowany z ładowarką EV umożliwia połączenie energii produkowanej z fotowoltaiki i ładowanie EV. Daje także możliwość korzystania z platformy monitorowania i zarządzania.

Fot. SolarEdge

Nowe możliwości dzięki SolarEdge

Połączone rozwiązanie pozwala właścicielom pojazdów elektrycznych na ładowanie swoich pojazdów energią odnawialną i zapewnia znaczne oszczędności zarówno w zakresie sprzętu, jak i instalacji. Inwerter solarny SolarEdge jest już dostępny w Stanach Zjednoczonych i oczekuje się, że będzie dostępny w innych częściach świata na początku 2019 roku.

Maria Jimenez, dyrektor ds. nominacji w Business Intelligence Group, twierdzi, że nagrody BIG wyróżniają prawdziwie innowacyjne myślenie, które prowadzi do osiągnięcia doskonałości w biznesie. W ten sposób dąży się do wypracowania przełomu w branży. Łącząc ładowanie EV z energią słoneczną, SolarEdge łączy dwa wcześniej oddzielone sektory. Potencjalnie, pomogą w ten sposób przyspieszyć przyjęcie obu tych rozwiązań na rynku.

Wiceprezes ds. marketingu i strategii produktowej, założyciel SolarEdge – Lior Handelsman, podkreśla, że SolarEdge specjalizuje się w opracowywaniu innowacyjnych rozwiązań w celu zwiększenia wykorzystania energii odnawialnej i oszczędności kosztów dla klientów i użytkowników końcowych. SolarEdge ponownie definiuje sposób zasilania domów.

O SolarEdge

SolarEdge specjalizuje się w dziedzinie inteligentnej technologii w energetyce. Wykorzystując światowej klasy rozwiązania inżynieryjne i nieustannie koncentrując się na innowacjach, SolarEdge zasila nasze życie i napędza postępy w branży.

SolarEdge opracował inteligentny inwerter, który zmienił sposób pozyskiwania i zarządzania energią w systemach fotowoltaicznych (PV). Zoptymalizowany falownik SolarEdge DC spowoduje maksymalizację wytwarzania energii przy jednoczesnym obniżeniu jej kosztów, która będzie wytwarzana przez system PV.

Kontynuując rozwój nowoczesnych technik, SolarEdge zajmuje się szeroką gamą elementów z segmentu energetycznego od systemów PV, przez pamięć masową, akumulatory i ich ładowanie, nieprzerwaną dostawę energii i usługi sieciowe.

Więcej informacji o SolarEdge jest dostępnych na stronie solaredge.com.

SolarEdge

Producent falowników fotowoltaicznych.