AISWEI (Solplanet) specjalizuje się w projektowaniu i produkcji falowników fotowoltaicznych, bazując na sukcesie serii falowników Zeversolar z grupy SMA. AISWEI (Solplanet), to marka znana wcześniej jako SMA China. Jako niezależna firma została uruchomiona w kwietniu 2019 r.

Solplanet na rynku europejskim

Główna siedziba europejska Solplanet znajduje się w Amsterdamie – w samym sercu dobrze ugruntowanego i wciąż szybko rozwijającego się rynku energii słonecznej. Z tego miejsca firma jest w stanie obsługiwać swoich klientów na terenie całej Europy, zatrudniając również polskich managerów sprzedaży do obsługi naszego rynku. Ponadto w Holandii został otwarty magazyn, który zapewnia szybkie i wydajne dostawy do wszystkich europejskich klientów!

Marka Solplanet została po raz pierwszy zaprezentowana na rynku europejskim na wystawie GENERA 2020 w Madrycie. Odwiedzający byli entuzjastycznie nastawieni zarówno do designu falowników jak i do aplikacji monitorującej, natychmiast rozpoznając dobrą jakość zgodną ze standardami niemieckimi oraz standardami UE. Hiszpański rynek fotowoltaiczny kwitnie, a Solplanet pojawił się na nim w odpowiednim czasie!

Wyniki wysiłków Solplanet w europejskim przemyśle energii słonecznej stają się szybko widoczne. Marka postawiła stopę na europejskim rynku energii słonecznej, a zamówienia są stale realizowane. Klienci są pozytywnie zaskoczeni zarówno wysokimi standardami usług, jak i konkurencyjnymi cenami.

Solplanet na polskim rynku

Falowniki Solplanet zostały wcześniej w tym roku dostarczone do firm instalacyjnych, które mogą wykonywać w oparciu o nie instalacje fotowoltaiczne, jednak do tej pory nie były dostępne w sprzedaży.

Od czerwca 2020 roku, falowniki Aiswei (Solplanet) serii TLC a mocach od 3 do 10 KW będzie można nabyć u polskiego dystrybutora Grodno SA. Będą one dostępne we wszystkich 88 oddziałach Grodno w całej Polsce.

Jakość

Mimo tego, że Solplanet jest nową marką, to jej historia i doświadczenie sięgają daleko wstecz. Teraz inżynierowie AISWEI nadal pracują zgodnie z najlepszymi standardami niemieckimi i EU. Jest to widoczne w każdej części organizacji: technologii, procesie i usługach Marka Solplanet jest gotowa, by eksplorować nowe rynki i poszerzać horyzonty!

Zachęcamy do współpracy!

Solplanet

Producent falowników fotowoltaicznych