Festiwal pomp ciepła to konkurs edukacyjny, w którym instalatorzy zmierzą się w rywalizacji na czas w wykonaniu typowych zadań instalacyjnych z dziedziny pomp ciepła. Potrzebna będzie wiedza, doświadczenie i trochę sprytu. Komisja Konkursowa skrupulatnie wychwyci wszystkie niedociągnięcia. Na chętnych czeka już pompa ciepła do CWU, która przypadnie w nagrodzie zwycięzcy.

Podejmij rękawice!

W zmaganiach instalatorów oceniana będzie wiedza, doświadczenie i czas wykonywania zadań. W Konkursie mogą brać udział wyłącznie instalatorzy, będący w chwili wysłania zgłoszenia do udziału w Konkursie aktywnymi przedsiębiorcami, lub ich pracownicy albo podwykonawcy, reprezentujący biorącego udział w Konkursie instalatora, bez względu na tytuł prawny zatrudnienia lub stosunek prawny łączący ich z instalatorem. Ponadto, w Konkursie mogą brać udział firmy będące czynnymi płatnikami VAT. Uczestnikami konkursu mogą być wyłącznie przedsiębiorcy, których głównym przedmiotem działalności jest montaż pomp ciepła u klientów ostatecznych.


Rywalizacja rozpocznie się 28 lutego 2019 roku o godzinie 11:00 na Arenie Pasażu Energetycznego GLOBEnergia na terenie Targów ENEX przy ulicy Zakładowej 1 w Kielcach.

Udział w konkursie stanowi nie tylko szansę na cenną wygraną od sponsorów (pompa ciepła do c.w.u.), ale również idealna reklama dla firmy!

Zgłoszenia przyjmowane są do 16 lutego 2019 roku, poprzez formularz rejestracyjny na oficjalnej stronie wydarzenia: TUTAJ! Zapisz się już dziś!


Zapraszamy do kibicowania!

Bez kibicowania i dopingu rywalizuje się trudniej! Właśnie dlatego zapraszamy współpracowników, znajomych i wszystkich zainteresowanych do kibicowania!
Podczas kibicowania warto przejść się wśród stoisk Pasażu Energetycznego GLOBENERGIA, w którym zaprezentują się firmy, mające w ofercie kompletne rozwiązania energooszczędnych systemów – od pomp ciepła po fotowoltaikę i stacje ładowania samochodów elektrycznych.


A tak było w ubiegłym roku!

Od lewej: Tomasz Zubilewicz (TVN), Jakub Kapuśniak (DIMPLEX), Piotr Kramer (INSIDE Systemy Grzewcze i Sanitarne), Adam Koniszewski (DIMPLEX), Anna Będkowska (GLOBEnergia), Grzegorz Burek (GLOBEnergia).

 

Uczestnicy konkursu o pompę ciepła

Konkurs o pompę ciepła z szerokim gronem kibiców!

Redakcja GLOBEnergia