Informacje branżowe Informacje branżowe

Finał Mistrzostw Polski Instalatorów (MPI)

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Rok  2017 to wyjazdowe  Instalacje on Tour – eliminacje do odbywających się podczas Targów Mistrzostw. Tegoroczny tour odwiedził 15-ście polskich miast w tym m.in. Warszawę, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź i Olsztyn. Łącznie wzięło w nim udział ponad tysiąc instalatorów.

Komu nie udało się wziąć udziału w eliminacjach wyjazdowych, będzie miał szansę podczas targów, 23 i 24 kwietnia odbędą się dodatkowe eliminacje. Tak by każdy instalator miał szansę spróbować swoich sił i porównać umiejętności z kolegami po fachu.

Wielki finał odbędzie się 25 kwietnia, natomiast 26 kwietnia odwiedzający Targi będą mogli zobaczyć zmagania przyszłych profesjonalistów w finale dla szkół.

A jak będzie wyglądał finał?

Zgodnie z regulaminem instalatorzy będą mieli do wykonania, kilkanaście czynności konkursowych na przygotowanym modelu instalacji. Wszystko w jak najkrótszym czasie i bezbłędnie!

Do zobaczenia na Targach!

Organizatorami wydarzenia są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz firma ADRO, a partnerami – sponsorami  firmy: AFRISO, BROTJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT. Partnerem wspierającym: Lechma i Citroen.