W odpowiedzi na opinie instalatorów systemów fotowoltaicznych z całego świata, firma GoodWe znalazła się w czołówce najlepszych marek inwerterów aż w sześciu krajach, ustanawiając tym samym rekord w branży.

Takiego wyniku nie udało się uzyskać jeszcze żadnej innej marce. Dla firmy GoodWe to wyróżnienie, które może dodać do stale powiększającej się listy nagród i osiągnięć, przyznanych z uwagi na zachowanie najwyższych standardów, wysokiej wydajności i doskonałej obsługi.

Nagroda przyznana przez organizację EuPD Research dotyczy kategorii „instalacje dachowe”, a sześć krajów to: Polska, Holandia, Australia, Hiszpania, RPA i Pakistan. Prestiżowe wyróżnienie „Top Brand PV” jest przyznawane na podstawie przeprowadzonych przez EuPD Research badań wśród instalatorów systemów fotowoltaicznych, obejmujących analizę postrzegania producentów, preferencji klientów oraz ocenę kanałów dystrybucji na rynkach zagranicznych w celu zidentyfikowania marek, które wyróżniają się na tle innych. Fakt, że GoodWe udało się zdobyć tytuł topowej marki w sześciu krajach, podkreśla zdolność firmy do zaspokojenia oczekiwań i potrzeb klientów w zupełnie różnych scenariuszach.

RECEPTA NA SUKCES OD GOODWE

Do Polskiego rynku podchodzimy odważnie i chcemy być liczącym się graczem, ale jednocześnie jesteśmy świadomi wyzwań jakie codziennie stawia przed nami branża. Działamy na całym świecie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową obsługę i wsparcie techniczne na najwyższym możliwym poziomie. Nieustannie zwiększamy swoją obecność też w Polsce, co pozwala nam jeszcze lepiej rozumieć lokalne potrzeby klientów, dopasować produkty i naszą ofertę do oczekiwań panujących na rynku, a także zapewnić maksymalnie sprawną obsługę w lokalnym języku. – mówi Daniel Moczulski, CEE Territory Manager GoodWe.

Jak podkreśla Daniel Moczulski, wewnętrzny dział R&D (ang. Research&Development), liczący w tej chwili już ponad 400 osób, zawsze szuka nowych rozwiązań i nieustannie rozwija ofertę, a doświadczony zespół polskojęzycznych specjalistów serwisu LetMeRepair zapewnia klientom GoodWe w Polsce najwyższej jakości wsparcie techniczne i obsługę serwisową.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Nieprzerwanie od pięciu lat firma GoodWe zdobywa nagrodę od EuPD Research w Holandii. Oprócz EuPD, GoodWe jest również jedyną marką falowników, która przez pięć kolejnych lat zdobywała prestiżowe wyróżnienie TÜV Rheinland, a w 2020 roku firma została uznana za wiodącego producenta falowników współpracujących z magazynami energii na świecie, posiadając 15% udziału w rynku.

W GoodWe ciągłe doskonalenie i innowacje są istotą naszej tożsamości korporacyjnej, są one głęboko zakorzenione w naszej misji i wartościach. Nasze zaangażowanie w satysfakcję klienta jest tym, co nieustannie motywuje nas do ulepszania i dostarczania najwyższej jakości produktów dla naszych klientów.

GoodWe

producent falowników