Firma KENO jednym z największych wystawców targów ENEX w Kielcach

Zdjęcie autora: Keno

Keno

ogniwa fotowoltaiczne

W tym roku wydarzenie odbędzie się w terminie 27-28 lutego i połączy dwa wydarzenia; ENEX oraz ENEX Nowa Energia.

Keno na targach ENEX

Targi zgromadzą jak co roku najbardziej znaczące firmy całej branży zaczynając od producentów oraz dystrybutorów systemów fotowoltaicznych, po małe firmy instalatorskie. Targi jak zawsze oprócz zagadnień związanych z PV obejmą również tematy pokrewne z zakresu odnawialnych źródeł energii takie jak: m.in. energia wodna, wiatrowa, geotermalna oraz pozostałe technologie oparte na odnawialnych źródłach energii.

W tym roku na jednej z największych powierzchni wystawowych – stoisko E-17 zaprezentuje się firma KENO Sp. z o.o. która z targami Kielce jest związana już od kilku lat i z roku na rok zaskakuje nowościami produktowymi.

KENO
W tym roku firma KENO na swoim stoisku zaprezentuje się z dwoma największymi producentami z branży PV: firmą SHARP Electronics GmbH oraz Fronius Polska.

Czym w tym roku zaskoczy odwiedzających firma KENO?

Na pewno prostotą stoiska, mimo dużej powierzchni wystawowej- odpowiada Paweł Grzegorczyk Prezes firmy KENO Sp. z o.o. - Skupiamy się przede wszystkim na prezentacji naszych produktów i możliwości spotkania się z naszymi klientami.

W nowym roku firmie KENO Sp. z o.o. udało się pokazać swoim klientom kilka ciekawych alternatyw które zaciekawiły rynek PV i świetnie się odnalazły w wymagających polskich realiach rynkowych. Jednakże KENO ma przygotowanych jeszcze klika innowacyjnych rozwiązań, które pojawią się w ich ofercie w drugim kwartale i będą zaprezentowane właśnie na Targach ENEX.

W tym roku, podobnie jak w zeszłym planujemy zorganizować mały bankiet w pierwszym dniu targów, w trakcie którego będzie możliwość swobodnej rozmowy z naszymi handlowcami oraz wsparciem technicznym. Cały harmonogram wydarzeń, z dodatkowymi atrakcjami jakie planujemy na naszym stoisku będzie udostępniony dla klientów i osób zainteresowanych kilka dni przed targami.- dodaje Pan Paweł Grzegorczyk.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska E-17 w trakcie targów ENEX w dniach 27-28 luty.

Zobacz również