Firma LONGi otrzymała rzadkie wyróżnienie w postaci „Top Brand” EUPD w Europie

LONGi - jeden z największych na świecie producentów modułów fotowoltaicznych, otrzymał od EUPD Research tytuł „Top Brand PV Seal 2022” na siedmiu największych rynkach europejskich oraz dla całej Europy. EUPD przyznało LONGi znak jakości w kategorii „Moduły”. Rynki, których dotyczy wyróżnienie, to: Polska, Holandia, Belgia, Włochy, Hiszpania, Niemcy i Szwajcaria.

Zdjęcie autora: LONGi
Zdjęcie autora: LONGi

LONGi

Producent modułów fotowoltaicznych

Podziel się

Jak powiedział założyciel i prezes EUPD Markus A.W. Hoehner, niewielu firmom udaje się otrzymać znakomite oceny od kluczowych pośredników rynkowych w tak wielu krajach Europy, zwłaszcza w stosunkowo krótkim czasie. Z tym większą przyjemnością prezes EUPD wręczył firmie LONGi Solar nagrodę TOP Brand PV 2022 EUROPE.

Wybierane przez instalatorów na całym kontynencie

Na podstawie dobrych wyników i wysokiego poziomu rekomendacji instalatorów znak „Top Brand” identyfikuje i nagradza najlepsze w swojej klasie marki w całym łańcuchu wartości w zakresie fotowoltaiki za ich wkład w rozwój sektora zarówno na poziomie krajowym, jak i regionalnym. Paneuropejska kwalifikacja jest rzadkością, ponieważ wymaga od firm uzyskania statusu „Top Brand PV” w co najmniej sześciu krajach.

Chcielibyśmy pogratulować LONGi za dostarczanie klientom wysokiej jakości usług i produktów przy jednoczesnym dążeniu do budowania bardziej ekologicznego świata za pomocą czołowej w branży technologii, zarządzania i standardów wartości klienta

powiedział Markus A.W. Hoehner

EUPD Research specjalizuje się w analizie firm z wielu sektorów, w tym fotowoltaiki, magazynowania energii, pomp ciepła i elektromobilności. W przypadku branży fotowoltaicznej organizacja prowadzi niezależne coroczne badania instalatorów solarnych dotyczące ich doświadczeń z szeroką gamą produktów.

Gulnara Abdullina oraz Markus A.W. Hoehner

Rosnąca liczba dostaw modułów fotowoltaicznych wskazuje na zadowolenie dostawców i klientów

Wzrost LONGi w Europie odzwierciedla silne relacje i zadowolenie klientów. Otrzymanie znaku Top Brand PV od EUPD to prawdziwy zaszczyt. Jesteśmy szczególnie dumni z potwierdzenia jakości i niezawodności firmy ze strony instalatorów i innych profesjonalistów z branży

powiedziała wiceprezes LONGi w Europie Gulnara Abdullina

Ekspansja firmy jest teraz dodatkowo napędzana przez plan „REPower EU” uruchomiony przez Komisję Europejską w celu zwiększenia udziału energii odnawialnej w UE do 45% do 2030 roku i podwojenia mocy pozyskiwanej z zainstalowanej infrastruktury do produkcji energii ze słońca do 600 GW do 2030 roku. W pierwszej połowie 2022 roku firma LONGi wysłała nieco ponad 20 GW monokrystalicznych wafli krzemowych międzynarodowo, a także 17,70 GW modułów monokrystalicznych, z Europą jako jednym z głównych rynków nabywców.

Jak dodała Abdullina, w ciągu ostatnich trzech lat zagraniczne przychody LONGi wzrosły do prawie połowy całkowitych przychodów firmy. Dzięki temu Europa staje się dla LONGi coraz ważniejsza.

Umacniając naszą pozycję największego producenta paneli fotowoltaicznych na świecie, podwajamy również nasze zaangażowanie w dostarczanie najlepszej i najbardziej opłacalnej technologii solarnej na rynku.

powiedziała Gulnara Abdullina

Przełomowe badania wzmacniają zaufanie do jakości LONGi

Oczekuje się, że nowy rekord sprawności konwersji ustanowiony przez badaczy z firmy LONGi jeszcze bardziej umocni zaufanie do technologii tej firmy i zwiększy sprzedaż, ponieważ ogniwa o większej sprawności przechodzą przez proces produkcyjny i stają się powszechnie dostępne w nowych panelach. Rekordowa osiągnięta sprawność to 26,12% w przypadku krzemowych ogniw z heterozłączami typu p (HJT), co zostało potwierdzone w testach przez Niemiecki Instytut Badań nad Energią Słoneczną (ISFH) w Hamelin.

Materiał promocyjny