W sobotę 4 czerwca w 5 przedstawicielstwach w Polsce odbyły się Pikniki Rodzinne dla pracowników Viessmann. To, jak co roku, doskonała okazja do rodzinnej zabawy oraz wspólnego świętowania Dnia Dziecka. Doskonała pogoda, która dopisała, sprawiła, iż wszyscy zaproszeni spędzili miło czas, uczestnicząc w konkursach i zabawach.

Największą przyjemność sprawiło zorganizowanie wielu atrakcji dla dzieci. Na małych gości Pikników czekały liczne niespodzianki: warsztaty artystyczne, zabawy dla dzieci: warsztaty tworzenia biżuterii, przedmiotów codziennego użytku z makulatury i skrawków materiałów.

Specjalnie dla Instalatorów zorganizowane zostały zaś Mistrzostwa, składające się z kilku typowo męskich konkurencji oraz Zawodów o Puchar w Speedmintonie. Wyniki z poszczególnych miast były transmitowane na żywo za pomocą systemu w STREFIE KIBICA. Podczas Pikniku przeprowadzono również liczne szkolenia oraz zawody serwisowe.

Jak co roku nie zabrakło też Partnerów biznesowych wspierających imprezę tj.: BMW, MAKITA oraz EPURO. Gorące podziękowanie firma kieruje pod adresem wszystkich, bez których zaangażowania zorganizowanie Pikniku byłoby niemożliwe. Do zobaczenia za rok! Patronat medialny nad wydarzeniem objęła między innymi GLOBEnergia.

Wybrane zdjęcia z wydarzenia:

Źródło: Viessmann

Redakcja GLOBEnergia

Anna Będkowska

Redaktor prowadzący GLOBEnergia