Firma Viessmann wyróżniona dwiema nagrodami!

Firma Viessmann, kolejny raz, została wyróżniona w ogólnopolskim plebiscycie Laur Konsumenta 2022. Viessmann został również wyróżniony nagrodą United Nations Global Compact.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Laur Konsumenta

Tytuł Laur Konsumenta przyznawany jest od 2004 roku na podstawie wyników ankiet badawczych. To jeden z pierwszych, najbardziej znanych i liczących się certyfikatów konsumenckich w Polsce.  O kolejności miejsc, w każdej kategorii produktowej, decyduje liczba głosów oddanych przez Konsumentów. 

Firma Viessmann została wyróżniona tytułem: złoty Laur Klienta 2022 w kategorii jakość i innowacyjność branży budowlanej. Nominacja do tytułu to potwierdzenie czołowej pozycji marki Viessmann na rynku. - W tym roku Viessmann obchodzi jubileusz 30 – lecia obecności na polskim rynku. Bardzo się cieszymy, że konsumenci rozpoznają naszą markę i niezmiennie obdarzają nas zaufaniem. Godło Złoty Laur Klienta 2022 przyznane za jakość i innowacyjność branży budowlanej to najlepszy wyraz zadowolenia i satysfakcji naszych Klientów – mówi Sebastian Walerysiak, Prezes Viessmann Sp. z o.o.

W tym roku również, firma Viessmann zaprezentowała nowości w swojej ofercie: nową generację pomp ciepła typu monoblok Vitocal 25x-A. To najwyższa klasa pomp ciepła typu monoblok, z tradycyjną dla firmy Viessmann wysoką jakością wykonania, efektownym designem  i efektywnością energetyczną.

Nagroda United Nations Global Compact

Viessmann został wyróżniony również nagrodą UN Global Compact w kategorii Climate Positive. Kapituła doceniła firmę za podejmowanie ambitnych działań na rzecz ochrony klimatu i zrównoważonego rozwoju w trosce o przyszłe pokolenia.

United Nations Global Compact to największa na świecie inicjatywa na rzecz zrównoważonego rozwoju i wspierania celów Organizacji Narodów Zjednoczonych. Od momentu powołania w 2000 roku przez Sekretarza Generalnego ONZ – Kofi Annana, prowadzi działania na rzecz środowiska, praw człowieka, przeciwdziałania korupcji oraz godnej i legalnej pracy. Misją United Nations Global Compact jest mobilizowanie przedsiębiorstw i firm na całym świecie do wdrażania zrównoważonych i odpowiedzialnych społecznie polityk oraz przyjmowania wspólnej odpowiedzialności za tworzenie lepszego świata.

Firma Viessmann została nagrodzona za dotychczasowe działania podczas Gali UN Day 2021 zorganizowanej przez UN Global Compact Network Poland. To wyjątkowe wydarzenie jest okazją do spotkania polskich Przedstawicieli i Przedstawicielek Partnerów UN Global Compact oraz wspólnych rozmów i podsumowań programów realizowanych na rzecz globalnych zmian.

To pokazuje, że nie tylko produkty Viessmann, ale i sposób funkcjonowania firmy zyskują uznanie za dbałość i troskę o środowisko oraz jakość życia przyszłych pokoleń.