Według Solplanet, zapewnienie profesjonalnego wsparcia jest niezbędnym elementem do maksymalizacji konkurencyjności swoich produktów. Razem z nowym partnerem biznesowym – firmą Fixit, Solplanet chce zapewnić swoim klientom doskonałą obsługę – przyjazną, wydajną i profesjonalną.

Wsparcie lokalne

Klienci Solplanet mogą skorzystać ze wsparcia lokalnego za pośrednictwem infolinii, na której dostępna jest zarówno usługa wyspecjalizowanego wsparcia technicznego, jak i informacje o produktach. Wsparcie jest udzielane w dwóch językach: angielskim i polskim, telefonicznie i pocztą elektroniczną, a także za pośrednictwem internetowego narzędzia RMA.

Infolinia

Infolinia dostępna jest od wczoraj – od 15 czerwca, w standardowych godzinach pracy. Czas reakcji wynosi maksymalnie 24 godziny. Jeśli reklamacji nie można zrealizować bezpośrednio, wysyłka nowego produktu powinna nastąpić w ciągu 48 godzin od otrzymania reklamacji. W rezultacie gospodarstwa domowe i firmy mogą cieszyć się stałym dostępem do działającego falownika, który spełnia potrzeby energetyczne.

Infolinia Solplanet jest dostępna do dyspozycji klientów:

– Niderlandy: +31 20 800 4844
– Polska: +48 13 49 261 09

O Solplanet

Solplanet to marka AISWEI, znana wcześniej jako SMA China. Firma wyprodukowała serię falowników Zeversolar, zanim oddzieliła się od grupy SMA w kwietniu 2019 r. AISWEI specjalizuje się w projektowaniu i produkcji falowników fotowoltaicznych

Główna siedziba Solplanet znajduje się w Chinach, a roczna zdolność produkcyjna przekracza 3GW. Solplanet utworzył międzynarodowe oddziały sprzedaży i usług oraz spółki partnerskie w Australii, Holandii, Indiach i na Tajwanie, aby świadczyć profesjonalne i bezpośrednie usługi klientom na całym świecie.

Solplanet koncentruje się na dostarczaniu użytkownikom energii słonecznej, oferując pełny zakres sieciowych falowników fotowoltaicznych od 1 kW do 50 kW oraz systemów magazynowania energii i zarządzania energią.

O Fixit

FIXIT SA jest zewnętrznym partnerem outsourcingowym dostawców elektroniki, sprzętu IT, drobnego sprzętu AGD,itp. Dzięki lokalnej obecności w Niemczech, Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech oraz dedykowanym umowom z wiodącymi firmami spedycyjnymi, firma świadczy usługi w całej Europie.

Solplanet

Producent falowników fotowoltaicznych