Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej od dwunastu lat organizowane jest przez redakcję GLOBEnergia w trakcie trwania Targów Enex w Kielcach. W tegorocznej edycji udział wzięło niemal 300 osób! Co roku na naszym wydarzeniu pojawiają się eksperci z branży, którzy dzielą się wiedzą podczas przepełnionych wiedzą prezentacji.

Podczas Forum poruszamy tematy najnowszych technologii pojawiających się w branży, aktualnych cen urządzeń grzewczych na polskim rynku oraz zasad ich doboru do domów.

O pompach ciepła przed kamerą!

Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej to doskonała okazja, aby porozmawiać z ekspertami przed kamerą! Filmami dzielimy się z Wami w mediach społecznościowych.

Festiwal Pomp Ciepła!

Nasze wydarzenie to nie tylko ogromna dawka wiedzy prezentowana przez ekspertów na scenie! To także konkurs organizowany już od kilku lat przez Redakcję GLOBEnergia – Festiwal Pomp Ciepła! Jego prowadzącymi są Redaktor Prowadząca Anna Będkowska oraz gość specjalny – Tomasz Zubilewicz.

Już dziś zapraszamy na kolejną, XIII edycję Forum Pomp Ciepła która odbędzie się 26 lutego 2020 w Kielcach! Do zobaczenia!

Redakcja GLOBEnergia