Usługa pod nazwą „Fotowoltaika dla firm” obejmuje kompleksową realizację inwestycji. Partnerem technologicznym jest Corab, który dostarczy elementy instalacji – moduły, falowniki i konstrukcje. Za montaż odpowiada sieć instalatorów Corab Partner.

– Celem PGNiG jest komfort i zadowolenie klientów. Nowoczesne panele fotowoltaiczne dla firm to wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom. Nie tylko gaz ziemny – pakiet rozwiązań energetycznych, które proponujemy naszym klientom będzie coraz szerszy, w dodatku wszystko załatwić będzie można za jednym razem i jak zwykle w jednym miejscu – podkreślił Maciej Woźniak, Wiceprezes Zarządu ds. handlowych PGNiG SA.

Oficjalnym partnerem oferty jest firma Corab, która nie tylko dostarcza rozwiązania najwyższej jakości ale również współpracuje z siecią najlepszych firm instalacyjnych w kraju. To zadecydowało o wyborze tej firmy jako partnera technicznego.

– To kolejny taki duży projekt który wykorzystuje nasz potencjał oraz współpracujących z nami firm – zaznacza Henryk Biały, Prezes Zarządu Corab sp z o.o.

Prezes zarządy Corab Sp. z o.o. Henryk Biały podczas konferencji prasowej w PGNiG (Fot. Corab)

„Fotowoltaika dla firm” od PGNiG

„Fotowoltaika dla firm” to oferta kierowana zarówno dla obecnych, jak i przyszłych klientów biznesowych PGNiG Obrót Detaliczny. Klienci, zainteresowani korzystaniem z energii słonecznej, będą mogli liczyć między innymi na indywidualny dobór rozwiązania wraz z wymiarowaniem i montażem instalacji fotowoltaicznej.

– Dążymy do uzyskania korzystnej dla klientów synergii w obszarze uzupełniających dla gazu ziemnego rozwiązań energetycznych. Z tego względu zdecydowaliśmy się na rozwój nowego produktu i promocję czystej energii słonecznej. – powiedział Henryk Mucha, Prezes Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.

Pozyskanie do współpracy doświadczonych i sprawdzonych polskich partnerów pozwoli koncernowi PGNiG na oferowanie najlepszej jakości produktu oraz kompleksowej usługi

Oferta będzie realizowana w modelu „pod klucz”. Na każdym etapie procesu sprzedażowego i inwestycyjnego przedsiębiorca będzie dysponował wsparciem opiekuna klienta ze strony PGNiG Obrót Detaliczny.

Klienci będą mogli również skorzystać z atrakcyjnych warunków finansowania inwestycji, w tym z pomocy w zakresie uzyskania dofinansowania z istniejących programów wsparcia oraz finansowania komercyjnego.

Źródło: Corab Sp. z o.o.

Redakcja GLOBEnergia