FoxESS Polska i KENO z rekordową umową na dostawy urządzeń – 450MW w 2022 roku!

FoxESS Polska podpisała umowę z KENO na dostawę urządzeń o łącznej mocy ponad 450MW w 2022 roku z możliwością zwiększenia wolumenu zamówień na Q3 i Q4.

Zdjęcie autora: FoxESS

FoxESS

Producent falowników fotowoltaicznych

FOXESS Polska jest sprawdzonym, międzynarodowym gigantem w produkcji falowników fotowoltaicznych i magazynów energii. Na rynku polskim producent wyróżnił się w 2021 roku unikatowymi przewagami, doskonałym stosunkiem jakości do ceny, a w szczególności pozytywnym odbiorem urządzeń przez instalatorów PV.

FoxESS Polska współpracuje z KENO od pierwszych dni funkcjonowania na rynku. Dobre relacje, solidne urządzenia FoxESS, najdłuższa na rynku gwarancja, polskie wsparcie techniczne i przemyślana gama produktów odpowiadająca bieżącym potrzebom rynku – to główne czynniki, które zdecydowały o rozwoju współpracy obu spółek.

Rozmiar partnerstwa FoxESS Polska i KENO podsumował rok 2021 roku na poziomie wolumenu sprzedaży 140 MW falowników! W 2022 roku KENO szczególnie ambitne plany dotyczące zakontraktowanych produktów FoxESS wiąże ze sprzedażą falowników hybrydowych ALL-IN-ONE. W oczach dystrybutora te innowacyjne i uniwersalne urządzenia FoxESS zapewnią sprzedaż na poziomie 5 000 sztuk w omawianym roku.

Cieszymy się, że tak rzetelny i uznany partner na rynku polskiej fotowoltaiki jakim jest KENO wybiera FoxESS. Liczymy na dalszą, satysfakcjonującą współpracę.

mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska

W związku z rozwojem KENO i ekspansją na rynki europejskie, firma planuje rozwój sprzedaży urządzeń FoxESS nie tylko na polskim rynku, ale także niemieckim i węgierskim.