Producent FoxESS znany na rynku polskim od niedawna, szybko zasłynął z dobrej jakości swoich produktów oraz innowacyjnego podejścia do obsługi produktowej. Doceniana jakość i solidność wykonania urządzeń, ich bezawaryjność i bezkonkurencyjna dostępność, a także otwartość na instalatora i użytkownika sprawiają, że uczestnicy rynku szybko dostrzegli markę FoxESS, która każdego dnia zyskuje nowych zwolenników i odnotowuje kolejne rekordy popularności.

Pod szyldem FOX TEAM marka zbierze najlepszych instalatorów fotowoltaiki, którzy wybierają jakość i solidność wykonania falowników FoxESS oraz instalacji.

Na instalatorów, którzy dołączą do programu FOX TEAM i będą regularnie dodawać zdjęcia poprawnie uruchomionych i zaakceptowanych przez dział techniczny instalacji z falownikami FoxESS czekają zarówno obrandowane i praktyczne nagrody, jak również poziomy zaawansowania od Brązowego po Platynowy, z którymi wiążą się kolejne korzyści.

Uruchamiając program lojalnościowy dla instalatorów fotowoltaiki FOX TEAM, chcemy podziękować najlepszym instalatorom na rynku za wybór jakości falowników FoxESS i nagrodzić ich za rzetelną oraz solidną pracę. Tworząc elitarną grupę Profesjonalnych Instalatorów wspieramy najlepszych z którymi będziemy wymieniać się doświadczeniami na corocznych zamkniętych spotkaniach FOX TEAM – mówi Tomasz Walczyk, Country Manager FoxESS Polska

Dołączenie do programu odbywa się poprzez pobranie aplikacji mobilnej FOX TEAM na telefon:

Co zyska instalator dołączając do programu FOX TEAM?

• członkostwo w pierwszej w Polsce, prestiżowej grupie Profesjonalnych Instalatorów, którzy otrzymują nagrody i dodatkowe korzyści za wybór jakości FoxESS
• prostą w obsłudze, intuicyjną aplikację mobilną, którą można mieć w telefonie zawsze przy sobie i dzięki temu szybko oraz w łatwy sposób zdobywać nagrody i poziomy zaawansowania
• unikatowe, obrandowane nagrody za solidnie wykonaną pracę
• wysoki poziom zaawansowania technicznego i potwierdzenie solidności wykonania instalacji przed klientami
• wsparcie techniczne i dodatkowe wyróżnienie na tle konkurencji
• doskonalenie wiedzy na temat innowacyjnych i nowoczesnych produktów FoxESS
• otrzymywanie aktualnych informacji dotyczących produktów FoxESS
• możliwość wydłużenia gwarancji na falowniki FoxESS
• uroczyste, zamknięte coroczne spotkania z innymi instalatorami i wymianę doświadczeń.

FoxESS od początku kładzie duży nacisk na wsparcie instalatorów i użytkowników swoich falowników, którzy mogą kontaktować się z działem technicznym zarówno na etapie uruchomienia urządzenia, jak również w trakcie jego pracy.

Udostępniając specjalne zaplecze techniczne przy ulicy Konarskiego 18C w gliwickim TECHNOPARKU (kampus Politechniki Śląskiej) oraz oferując darmowe szkolenia stacjonarne, FoxESS daje możliwość praktycznego sprawdzenia poprawności pracy, uruchomienia i testowania falowników. Co więcej – centrum badawcze FoxESS działa na zasadzie „dnia otwartego” co oznacza, że każdy przejeżdżający przez Gliwice instalator oraz klient może od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 bez zapowiedzi sprawdzić jakość falowników FoxESS, potwierdzić ich pracę, uruchomić urządzenia oraz porozmawiać z działem technicznym FoxESS.

FoxESS

Producent falowników fotowoltaicznych