Fronius ruszył z nową promocją na falowniki

Z początkiem maja br. firma Fronius rozpoczęła promocję (20)24 godziny słońca, w ramach której rabaty na wybrane falowniki sięgają równowartości nawet 590 euro.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Podziel się

Obniżone ceny obejmują falowniki z serii Fronius SnapINverter, w tym modele Primo, Symo, Eco i Symo Advanced. Jak informuje wiodąca firma branży PV, nowa promocja potrwa do 31 lipca br.

Promocja (20)24 godziny słońca Fronius obejmuje obniżki cen nawet o równowartość 590 euro (sugerowana wysokość rabatu). Produkty marki w niższych cenach są dostępne u oficjalnych dystrybutorów firmy Fronius, którzy uczestniczą w akcji promocyjnej. Obniżone ceny dotyczą falowników z rodziny Fronius SnapINverter – w klasach mocy od 3 do 27 kW (modele Primo, Symo, Eco i Symo Advanced).

Rabaty na falowniki Fronius nawet do 590 EUR

„Seria falowników Fronius SnapINverter wyróżnia się na rynku m.in. prostym, ale sprawdzonym i bardzo dobrze przemyślanym systemem montażu. Dzięki oddzieleniu od siebie bazy montażowej i modułu mocy montaż i konserwacja tych falowników jest bardzo prosta. Z kolei technologia SuperFlex Design zapewnia większą elastyczność przy projektowaniu instalacji fotowoltaicznych. Udział w aktualnej promocji jest wyborem nie tylko wysokiej jakości urządzeń, ale również europejskich wartości” – mówi Maciej Piliński, Dyrektor Solar Energy w firmie Fronius Polska.

Jak podkreśla światowy lider produkcji urządzeń fotowoltaicznych, promocyjne ceny będą obowiązywać w okresie od 1 maja do 31 lipca 2024 r.

Szczegółowe informacje nt. promocji (20)24 godziny słońca Fronius znajdziesz tutaj.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia