FRONIUS wydłuża gwarancję na falowniki od Nowego Roku!

Od 1 stycznia 2022 r., dla zainstalowanego i zarejestrowanego w tym okresie falownika Fronius o mocy od 0 do 10kW (włącznie), firma oferuje 10 lat gwarancji w cenie! Jak ją uzyskać?

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

10-letnia gwarancja na falowniki Fronius do 10 kW będzie dostępna w standardzie już od 1 stycznia 2022! Aby ją otrzymać, wystarczy zarejestrować falownik na platformie Solar.web. Rejestrując się, otrzymasz 5 lat gwarancji Fronius Plus oraz dodatkowe 5 lat gwarancji Fronius całkowicie bezpłatnie. Dzięki temu klienci firmy Fronius będą mogli czuć się bezpiecznie przez długi czas i w szerokim zakresie!

ZASADY OFERTY 10 LAT GWARANCJI

  • Oferta ważna dla falowników Fronius o mocy od 3 do 10 kW (włącznie) zainstalowanych i zarejestrowanych w okresie po 01.01.2022
  • Oferta obejmuje standardowe 2 lata gwarancji Fronius Plus, dodatkowe 3 lata gwarancji Fronius Plus (po rejestracji produktów na platformie Solar.web i wyborze tego modelu ochrony) oraz dodatkowe 5 lat gwarancji Fronius.(1) Klient otrzymuje ostatecznie 10 lat gwarancji w standardzie.
  • W ramach gwarancji Fronius Plus koszty wysyłki (na terenie Polski), materiałów i obsługi serwisowej pokrywa firma Fronius.
  • W ramach gwarancji Fronius koszty materiałów do naprawy falownika zostaną pokryte przez firmę Fronius. (2)
  • Aby skorzystać z oferty 10 lat, falowniki muszą być zarejestrowane przez klienta końcowego na stronie www.solarweb.com od 01.01.2022
  • Warunki gwarancji można odnaleźć na stronie: www.fronius.pl/solar/gwarancja
  • Oferta obowiązuje w Polsce.

(1) Ze względów technicznych na stronie Solar.web gwarancja promocyjna może być prezentowana jako „+8lat”.
(2) Koszty wysyłki i wymiany nie są objęte gwarancją Fronius