Targi Intersolar już w nadchodzącym tygodniu! Firma Fronius zaprasza do spotkań i prezentuje wizualizację nowego stoiska!

W tym roku na targach Intersolar (20-22.06.2018) firma przedstawi Fronius Solar.web jako narzędzie analityczne, szeroką gamę rozwiązań magazynowania energii oraz efektywną integrację sektora energetycznego dla zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych.

Nowe, przeprojektowane stoisko Fronius będzie zlokalizowane w hali B2 nr 310.

Targi Intersolar są najważniejszym wydarzeniem branży fotowoltaicznej od wielu lat. Firma Fronius jest na nich obecna właściwie od samego początku. W tym roku zaprezentujemy rozwiązania na rzecz integracji sektora energetycznego, a nasi eksperci zaprezentują scenariusze gospodarki energetycznej łączącej fotowoltaikę, ciepło, szeroko rozumianą mobilność i gromadzenie energii. – mówi Maciej Piliński, Sales Manager Fronius Polska.

Jak wykorzystać synergię pomiędzy energią słoneczną, ciepłem i mobilnością? Fronius zna odpowiedź

Targi Intersolar są najważniejszym wydarzeniem branży fotowoltaicznej od wielu lat. Firma Fronius jest na nich obecna właściwie od samego początku.

Skuteczne połączenie sektorów takich jak ciepło, energia elektryczna i mobilność przyczynia się do realizacji wizji „24 godzin słońca” firmy Fronius. Na targach Intersolar pokażemy różne przykłady zastosowań zarówno do mikroinstalacji, jak i dla sektora przemysłowego. Na przykład urządzenie Fronius Ohmpilot maksymalizuje zużycie własne za pomocą inteligentnego sterowania elementami grzejnymi, i jednocześnie stanowi proste rozwiązanie w zakresie gromadzenia energii. – wyjaśnia Maciej Piliński.

Na targach Intersolar pokażemy różne przykłady zastosowań zarówno do mikroinstalacji, jak i dla sektora przemysłowego.

Firma Fronius dostarcza szczegółowych informacji na temat integracji komponentów innych producentów, takich jak grzałki elektryczne czy pompy ciepła. Z kolei portal Fronius Solar.web pozwala użytkownikom w wygodny sposób monitorować instalację fotowoltaiczną i łatwo analizować dane, a to już pierwszy krok w kierunku optymalizacji zużycia produkowanej energii na potrzeby własne.

– W trakcie targów Fronius zaprezentuje po raz pierwszy całkowicie nową funkcję portalu. Co to za funkcja, poinformujemy dopiero na targach. Odwiedzający mogą się spodziewać niespodzianki – zachęca Maciej Piliński.

Redakcja GLOBEnergia