Montując pompę ciepła do ogrzewania domu, inwestor otrzymuje urządzenie ekologiczne i praktycznie bezobsługowe. Tę zaletę pomp ciepła Galmet doceniają najbardziej dotychczasowi użytkownicy tzw. kopciuchów. W ramach akcji konkursowej, Polacy będą mieli szansę sprawdzić, jakie korzyści można osiągnąć dzięki ociepleniu domu i wymianie nieefektywnych urządzeń grzewczych. Uczestnicy konkursu będą mogli zobaczyć, że wymiana przestarzałego systemu ogrzewania na ekologiczne pompy ciepła przede wszystkim się opłaca i że jest to najlepsze rozwiązanie w walce ze smogiem.

Nagrodą w konkursie jest powietrzna pompa ciepła Airmax2 wraz z usługą montażu.

Kilka słów o pompach ciepła Airmax2

Airmax2 to zewnętrzne pompy ciepła pracujące w systemie powietrze-woda, które umożliwiają znaczne obniżenie kosztów ogrzewania domu i pozyskania ciepłej wody użytkowej. Instalowane są na zewnątrz budynku, a ich montaż nie wymaga wykonywania odwiertów, a jedynie przyłączy hydraulicznych i elektrycznych.

Pompa Ciepła Airmax2 od Galmet

AIRMAX² 6 – 15 GT to pompa ciepła powietrzna do c.o. i c.w.u., która oferuje wyjątkowo wysoką efektywność: do 4,72 i klasę energetyczną do A++, co gwarantuje niskie koszty ogrzewania domu i wody użytkowej. Łatwość i wygodę sterowania pompą zapewnia zaawansowany sterownik z kolorowym panelem dotykowym oraz moduł internetowy, pozwalający na zarządzanie zdalne. Gwarancja: do 5 lat.

AIRMAX² 16 – 30 GT to wysokotemperaturowa, powietrzna pompa ciepła do c.o. i c.w.u.
Jest wyposażona w niezawodną sprężarkę typu Scroll z EVI i pozwala na uzyskanie temperatury zasilania do 60 °C. Bogate wyposażenie i możliwość sterowania online gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkownika. Klasa energetyczna do A++ oraz wysoka efektywność przekładają się na niskie koszty użytkowania.

Zgłoszenia do konkursu można nadsyłać do 30 kwietnia 2021 r. Oprócz pomp ciepła Galmet nagrodami w konkursie są: wymiana okien pionowych, dachowych. Co zrobić, aby zyskać szansę na wygraną? Sprawdź szczegóły TUTAJ!

Zapraszamy do gry!

Galmet | Tworzymy rzeczy mądre

Polski producent urządzeń grzewczych