Ze względu na trwającą pandemię, VII Ogólnopolski Kongres Geotermalny planowany na 22-25 września 2020 r. w Międzyzdrojach musiał zostać przesunięty na wrzesień 2021 roku. W zamian za to, 22 września 2020 roku odbędzie się zwiastun Ogólnopolskiego Kongresu Geotermalnego 2021, w nowoczesnej formie streamingu online. Udział w spotkaniu jest całkowicie bezpłatny!

kongres geotermalny

Program ramowy

Kongresy geotermalne są wieloletnią tradycją Polskiego Stowarzyszenia Geotermicznego – PSG. W czasie kongresów członkowie Stowarzyszenia spotykają się, by wraz z niezrzeszonymi uczestnikami zainteresowanymi tematyką geotermii dyskutować o możliwościach, trudnościach i obecnym stanie geotermii w Polsce. Jaka tematyka przewidziana jest na tegoroczną edycję?

Program tegorocznego spotkania obejmuje następującą tematykę:

  • Geotermia na świecie i w Europie, 2019-2020 – przegląd
  • Geotermia w Polsce, 2019-2020 – przegląd
  • Energia geotermalna w działaniach i strategiach Rządu RP
  • Rządowe programy wsparcia energetycznego wykorzystania zasobów geotermalnych w Polsce – dotychczasowe rezultaty
  • Ciepłownie geotermalne w Polsce – aktualia, sukcesy, wybrane informacje

Szczegóły sprawdź TUTAJ

Jak się zarejestrować?

Osoby zainteresowane udziałem w Kongresie proszone są o wypełnienie Formularza Zgłoszeniowego.

Można to zrobić na stronie internetowej Kongresu Geotermalnego TUTAJ. Bezpośrednie przekierowanie do formularza rejestracyjnego znajduje się również TUTAJ

Dlaczego warto uczestniczyć w zwiastunie Kongresu?

Energia geotermalna to energia zgromadzona w postaci ciepła pod powierzchnią Ziemi – czyli pod naszymi stopami. Tematyka poruszana podczas spotkania będzie dotyczyć głębokich i płytkich zasobów energii geotermalnej, sposobów ich badania, eksploatacji, zagospodarowania, optymalnego zarządzania, a także finansowania projektów geotermalnych.

Interesujesz się geotermią? Chcesz dowiedzieć się o niej więcej? Masz ochotę posłuchać ekspertów z branży i aktywnych uczestników tego rynku w Polsce?

Geotermia w Polsce 2019-2020 – zwiastun Ogólnopolskiego Kongresu Geotermalnego 2021 jest dla Ciebie!

Zapraszamy do bezpłatnego uczestnictwa w największym w Polsce spotkaniu ekspertów z branży geotermii organizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Geotermiczne, które odbędzie się w formie online już 22 września! Zarejestruj się już dziś!

Redakcja GLOBEnergia