Już za tydzień GLOB PREMIERY! Znamy nowości na rynku OZE!

Jesteś na bieżąco w branży odnawialnych źródeł energii? Interesują Cię nowe rozwiązania techniczne, dodatkowe funkcje, ciekawe produkty? Jesteś instalatorem lub inwestorem zainteresowanym czystymi i efektywnymi źródłami energii? Mamy coś dla Ciebie! Już za tydzień, 26 kwietnia 2022 roku zaprezentujemy gorące premiery urządzeń z branży odnawialnych źródeł energii, która pojawiły się już pojawią się w tym roku na polskim rynku. Wydarzenie odbywa się w formule hybrydowej. Będziesz na targach Instalacje? Oglądaj nas na żywo! Nie możesz przyjechać na targi? Postaw na streaming i oglądaj nas wygodnie online.

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Producenci urządzeń, dzięki którym produkowana jest ekologiczna energia czy to elektryczna, czy to cieplna, cały czas dążą do tego, by ich produkty były jak najlepsze i pozwalały na jak najlepsze uzyski, przy możliwie najniższych kosztach. Wprowadzane są innowacje i ulepszenia zwiększające efektywność, a także umożliwiające zastosowanie w coraz trudniejszych lub nietypowych warunkach! Dzięki temu zielona energia jest dla nas wszystkich coraz bardziej dostępna, coraz tańsza i… coraz bardziej ekologiczna! Jak to robią? Jakie ulepszenia wprowadzają? Nad czym pracują i co jeszcze mogą zmienić? Już wkrótce zyskasz możliwość, by dowiedzieć się tego bezpośrednio od producentów, którzy swoje produkty znają od podszewki! Uzyskaj informację z pierwszej ręki i poznaj to, o czym inni dopiero będą się uczyć. Wszystko to, w wygodnym formacie streamingu online!

Zapisz się już dziś!

Już 26.04.2022 r. podczas GLOB PREMIER w formule hybrydowej, zaprezentujemy nowości wśród urządzeń i usług na rynku odnawialnych źródeł energii! Sprawdź, co pojawiło lub pojawi się na rynku w 2022 roku! Nowe urządzenia, zupełnie nowe możliwości i uniwersalne zastosowania, unikalne usługi w trosce o komfort klientów indywidualnych i komercyjnych, ale też z myślą o instalatorach i komforcie ich pracy – wszystko w jednym miejscu i pod ręką w każdym miejscu na Ziemi. Jeśli wybierasz się na Targi Instalacje 2022 - oglądaj nas na żywo. Nie możesz przyjechać na targi? Oglądaj skąd chcesz - online.

Rejestracja i szczegóły wydarzenia: www.globpremiery.pl

GLOB PREMIERY to program poświęcony prezentacji nowoczesnych rozwiązań branży OZE. Poznaj premiery produktowe w branży pomp ciepła, a także premiery w branży fotowoltaicznej. Zaplanowaliśmy też przegląd nowości w branży magazynowania energii, która na polskim rynku rozwija się coraz bardziej intensywnie. Poznaj innowacje w pompach ciepła, moduły fotowoltaiczne w nowych odsłonach, falowniki o inteligentnych funkcjach, magazyny energii dla każdego i wiele innych… Odwiedzą Nas czołowi producenci i dystrybutorzy, którzy przekażą te tajniki z pierwszej ręki.

W programie między innymi:

ENERGETYCZNY TALK SHOW

 • Net billing i nowa rzeczywistość dla branży PV, dostępność komponentów w branży HVAC, czy możliwy jest 0% VAT dla prosumentów i posiadaczy pomp ciepła? (Nie)uczciwe praktyki klientów i wykonawców.
 • Dofinansowania: Mój Prąd 4.2 - pytania i wątpliwości, Moje Ciepło ambitny program dla pomp ciepła11:30

PREMIERY PRODUKTOWE BRANŻY POMP CIEPŁA

 • Połączenie designu i technologii dla Twojego domu - Vitocal 250-A
 • Victrix Hybrid - jak ogrzewanie to tylko z pompą! Nowa, hybrydowa pompa ciepła od Immergas
 • System zarządzania temperaturą w każdym pomieszczeniu w trybie grzania i chłodzenia EASYTRON od Stiebel Eltron
 • Centrale grzewcze na bazie pomp ciepła CHC WOLF – nowoczesne rozwiązania dla każdego budynku
 • Airmax 3. generacji - pompa ciepła na medal

PREMIERY PRODUKTOWE BRANŻY FOTOWOLTAICZNEJ

 • Płot fotowoltaiczny, czyli konstrukcja pionowa agro od Corab
 • Optymalizacja autokonsumpcji energii z instalacji PV - nowy falownik hybrydowy od Sungrow
 • Ślad węglowy urządzeń do produkcji energii z OZE - filozofia i podejście marki Fronius
 • Magazynowanie energii w 2022 roku. Jak SolarEdge Home zmieni polski rynek?
 • Szósta generacja falowników hybrydowych marki Solis - New Look, New Generation

PEŁNY PROGRAM WYDARZENIA: TUTAJ

Dowiedz się więcej!

Do wydarzenia coraz mniej czasu! Nie może Cię zabraknąć - sprawdź jak się zapisać

DATA: 26.04.2022 r.
CZAS: 11:00
MIEJSCE: ONLINE lub HALA 5 Międzynarodowe Targi Poznańskie
REJESTRACJA: FORMULARZ REJESTRACYJNY
PROGRAM: https://wydarzenia.globenergia.pl/program/globpremiery-2022/ 

Wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia możesz znaleźć TUTAJ!

Do zobaczenia!

Zobacz również