Witamy w lutym!

Przełom lutego i marca, to w tym roku czas bardzo intensywny dla branży odnawialnych źródeł energii! Właśnie wtedy odbędą się targi ENEX 2018 i PASAŻ ENERGETYCZNY GLOBEnergia! To jedno z najważniejszych wydarzeń! W lutowym wydaniu miesięcznika nie zabraknie więc zaproszeń na tegoroczne targi, informacji o jubileuszach i targowych wydarzeniach!

Antysmogowo…

Na początek proponujemy Państwu artykuł o ekwipunktu z walce ze smogiem. Co może być antysmogowe? Krem, krople do oczu, nawiewniki, oczyszczacze powietrza, kwiaty i wiele innych – zapraszamy na przegląd!

Pozostając przy tematach smogu – polecamy wywiad z Piotrem Siergiejem z Polskiego Alarmu Smogowego. Rozmawiamy o taryfach antysmogowych, o ich dobrych i złych stronach, o propozycjach zmian i o roli OZE w walce z niską emisją.

Branżowo…

Zapraszamy na przegląd informacji z branży – nowe promocje na pompy ciepła, kolejne nagrodzone produkty i firmy oraz nadchodzące jubileusze!

Rekreacyjnie i geotermalne…

Polecamy też ciekawe opracowanie dotyczące rozwoju największej polskiej geotermii – Geotermii Podhalańskiej! W jaki kierunku zmierza jej rozwój i dzięki czemu możliwe są kolejne inwestycje?
Luty to również czas na rekreację – wyjazdy na narty, jak również idealna okazja do tego, by odwiedzić baseny geotermalne. Wejście na baseny termalne jest możliwe pod warunkiem stosowania się do regulaminów, ustalonych dla konkretnych obiektów. Portal Termalni.pl przygotował dla Państwa zestawienie zasad, jakich należy przestrzegać aby móc cieszyć się wypoczynkiem na termach.

Zapraszamy na Targi ENEX oraz PASAŻ ENERGETYCZNY GLOBEnergia 28 lutego-1 marca 2018 w Kielcach. Przygotowaliśmy dla Państwa konferencje, konkursy, konsultacje fotowoltaiczne, zabawy edukacyjne i sprawnościowe.

Życzymy miłej lektury i do zobaczenia w marcu!


POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ GLOBEnergia+ i czytaj cały numer!

AppStore

  GooglePlay

Redakcja GLOBEnergia