globenergia, artykuły OZEWitamy w czerwcu!

W tym miesiącu nie mogliśmy nie zwrócić uwagi na nadchodzące wakacje! A o czym my możemy pisać, w kontekście lata i odnawialnych źródeł energii jak nie o rekreacyjnej stronie geotermii? W tym wydaniu naszego miesięcznika zapraszamy na przegląd największych, geotermalnych kurortów na Słowacji! Kto się wybiera na geotermalne szaleństwo do naszych południowych sąsiadów? Na  wycieczkę po geotermalnej stronie Słowacji zaprasza portal Termalni.pl

Co nowego w pompach ciepła?

Zapraszamy na poradnik dotyczący kondensatu z powietrznych pomp ciepła. Jest pożądany? Czy może same z nim kłopoty? Na analizę problemu zapraszamy w imieniu redakcji Termomodernizacja.pl.

Oprócz tego, w pompach ciepła same nowości – nowe pompy inwerterowe, nowe kompaktowe i wysokowydajne pompy powietrzne, a także analiza systemu grzewczego opartego na gruntowej pompie ciepła.

Fotowoltaika – tu też same nowości!

O wysokowydajnych modułach z ogniwami PERC opowiada Bogdan Szymański. Polski producent falowników fotowoltaicznych prezentuje nowe rozwiązania konstrukcyjne w swojej linii urządzeń.

Czerwcowy Radar Rynku to nowe klimatyzatory w ofercie czołowych w branży producentów, promocje na pompy ciepła i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami! W radarze również firmy z branży w spierają młodych w poprawie zawodowych perspektyw i uczestniczą w konkursach dla naukowców.

W tym numerze również temat zimny, choć pogoda upalna – Pakiet Zimowy. Czy zamrozi polską energetykę?

Zapraszamy do lektury i życzymy słonecznych oraz szalonych wakacji!

Do zobaczenia za miesiąc!


POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ GLOBEnergia+ i czytaj cały numer!

AppStore

  GooglePlay

Redakcja GLOBEnergia