Już pod koniec tego miesiąca, w dniach 25-26 kwietnia zapraszamy na kolejne spotkania z redakcją GLOBEnergia!

 
Co tym razem dla Was przygotowaliśmy? Warsztaty interaktywne MOC HYBRYDY! 
 

To nowoczesna i ciekawa forma uzupełnienia lub zdobycia wiedzy i doświadczenia pod okiem specjalistów! MOC HYBRYDY to interaktywne warsztaty z zakresu fotowoltaiki z wykorzystaniem potencjału tkwiącego w instalacjach grzewczych. Warsztaty prowadzi autor poradnika "Instalacje Fotowoltaiczne" – Bogdan Szymański z redakcji GLOBEnergia, przy udziale ekspertów z branży grzewczej.


DATA:  25-26 kwietnia 2016r
MIEJSCE:  ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, HALA 5A

 W specjalnie przygotowanej strefie będzie na Państwa czekała konstrukcja dachowa przygotowana do montażu modułów PV, profesjonalne elektronarzędzia i urządzenia pomiarowe.

Uczestnicy zostaną zapoznani z technikami planowania oraz montażu szyn i modułów fotowoltaicznych, z tworzeniem string-planu, z technologią smart i z ułatwieniami jakie tak technologia umożliwia. Ćwiczone będą również przyłączenie instalacji do sieci oraz zabezpieczenia.
 
 
Profesjonalne warsztaty nie mogą się odbyć też porad dotyczących rysowania schematu jednokresowego instalacji fotowoltaicznej oraz pomiarów i wykonywania dokumentacji powykonawczej. Nasi eksperci podzielą się również doświadczeniami związanymi z przyłączeniem, przygotowaniem wniosków do zakładów energetycznych.

Nie zabraknie też instrukcji współpracy instalacji fotowoltaicznej z urządzeniami grzewczymi – pompami ciepła.  


UWAGA! Warsztaty są bezpłatne! Wymagane jest jedynie wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO!

Wszystkie informacje na OFICJALNEJ STRONIE WYDARZENIA


Ale to nie wszystko! Po warsztatach eksperci będą czekali na Was na stoisku redakcji GLOBEnergia w hali 5 sala 135

Dlaczego stawiamy na praktykę?
Aż 77% ankietowanych chce rozwoju OZE w Polsce. Odnotowano więc 7% wzrost stosunku do roku poprzedniego. Zaledwie 3% ankietowanych uważa, że powinno się zaniechać działań związanych z instalowaniem systemów do pozyskiwania energii z OZE.
 
Ale taka sytuacja wymaga czujności i zaangażowania branży. Dlaczego? Żeby pokryć zapotrzebowanie na tak specyficzne produkty i usługi. O ile branża grzewcza działa na rynku polskim już dość długo, to o branży fotowoltaicznej mówimy od 3-4 lat. Polskie firmy z branży fotowoltaicznej są niedokapitalizowane, młode. Rynek nie jest nasycony produktami, instalatorami i projektantami.
 
Taka sytuacja jest nowa nie tylko dla producentów i dostawców technologii, ale też dla instalatorów. Nie wystarczy już dzisiaj umieć instalować kotły stałopalne czy też kolektory słoneczne. Ekologiczne ciepło oraz prąd ze słońca dominuje w myślach przyszłych ekoinwestorów. Rynek pędzi do przodu, a świadomi inwestorzy podnoszą poprzeczkę. 
Przygotuj się na zmieniający się rynek! Bądź gotowy na eko-inwestorów! 
 
Zapraszamy do Poznania!