Przed Państwem lutowe wydanie GLOBEnergia Plus!

Tym razem sporo wywiadów, dużo informacji o bieżących wydarzeniach branżowych i poradnik!
 
Po pierwsze – zapraszamy na wywiad z dyrektorem generalnym na Europę firmy Jinko Solar marki rozpoznawanej na cały świecie – jak zagraniczni partnerzy widzą polski rynek OZE? 
 
Polecamy też artykuł dotyczący ankietowania mieszkańców gmin celem przygotowywania Programów Gospodarki Niskoemisyjnej –  Po co ankiety? Co z nich wynika? O co pytają ankieterzy? Przygotowanie Planów Gospodarki Niskoemisyjnej jest ściśle powiązane z Unią Europejską, jej wymogami, ale również funduszami i Programami Operacyjnymi. Aby gmina mogła opracować taki Plan, wymagana jest wcześniejsza ankietyzacja społeczeństwa. A może ankieterzy już u Ciebie byli?
 
Przygotowaliśmy poradnik!  – Najważniejsze informacje dotyczące obowiązku sprawozdawczego i informacyjnego wytwórców energii w mikroinstalacjach. Jak dokonać zgłoszenia? Jakie dokumenty są mi potrzebne? Na pytania czytelników odpowiadają przedstawiciele OSD!
 
Mamy dla Państwa też interpretacje najnowszych zmian dotyczących decyzji środowiskowych – prezentujemy zmiany, które już weszły w życie i te, które będą obowiązywać od 2017 roku!
 
A w numerze również nowości w Programie Instalator firmy Viessmann oraz sposób na inteligentne moduły fotowoltaiczne!
 
Polecamy materiał dot. audytów energetycznych – czy są sposobem na zwiększenie efektywności energetycznej
 
 
Życzymy miłej lektury!
 

POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ GLOBEnergia Plus!

 

appstore        google play