Witamy w kwietniu!

Emocje po targach ISH jeszcze nie opadły! Kwietniowe wydanie miesięcznika GLOBEnergia Plus to jeszcze sporo wspomnień ze spotkań podczas tego ważnego wydarzenia dla całej branży! Własnie dlatego FLASH RYNKU to przegląd nowości czołowych producentów z techniki grzewczej, prosto ze stoisk targowych.

Kwietniowe wydanie miesięcznika to również sporo o pompach ciepła!

Zapraszamy na przewodnik po gwarancjach na pompy ciepła! Co musisz wiedzieć o warunkach gwarancyjnych? Czy opłaca się przedłużając gwarancję producenta? Co wchodzi w zakres podstawowej gwarancji produktowej? W tym temacie również o najcichszych pompach ciepła na rynku oraz o tych, które pozwalają korzystać z różnych źródeł ciepła!

Polecamy też przegląd magazynów energii – tych domowych i komercyjnych, które pozwalają na gromadzenie oraz przechowywanie wygenerowanych nadwyżek i wykorzystanie ich w czasie większego zapotrzebowania na energię oraz gwarantują niezależność energetyczną.

Zapraszamy do poznania historii cen ciepła! Prezentujemy nie tylko historyczne ceny, ale również odnosimy je do tych, które obowiązują obecnie.

O planach wykorzystania magmy do produkcji prądu elektrycznego, pisaliśmy już wcześniej na naszym portalu. Teraz mamy przyjemność poinformować, że 25 stycznia 2017 roku, po 168 dniach, zakończono prace wiertnicze. Oddajemy do lektury materiał o kolejnym milowym kroku w rozwoju geotermii!

Co więcej, redakcja portalu Termalni.pl zaprasza na geotermalny wypoczynek! Przygotowano dla Państwa przegląd polskich ośrodków, w których można odpocząć korzystając z kojących właściwości wód termalnych! Redakcja zaprasza tym samym do odwiedzin na odnowionym portalu Termalni.pl!

RADAR RYNKU w tym miesięcu to nie tylko nowości, ale także akcje promocyjne na pompy ciepła, informacje o naborach wniosków i plany inwestycyjne.

Zapraszamy do lektury!


POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ GLOBEnergia+ i czytaj cały numer!

AppStore
  GooglePlay

Redakcja GLOBEnergia