GoodWe prezentuje nowy skalowalny system bateryjny Lynx C 60 kWh

GoodWe, światowy lider w produkcji falowników fotowoltaicznych, poszerza swoją ofertę magazynowania energii dla sektora komercyjnego o system bateryjny Lynx C o pojemności 60 kWh. 

Zdjęcie autora: GoodWe

GoodWe

producent falowników

Podziel się

Ten nowoczesny system doskonale współpracuje z hybrydowym inwerterem GoodWe serii ET o mocy 15-30 kW, oferując elastyczne możliwości rozbudowy i dostosowywania się do zmiennych potrzeb energetycznych małych i średnich przedsiębiorstw, takich jak obiekty przemysłowe, gospodarstwa rolne i centra handlowe.

Flagowy falownik hybrydowy GoodWe ET 15-30 kW, również cieszy się uznaniem na polskim rynku. Dla klientów poszukujących łatwego do zainstalowania systemu łączącego inwerter hybrydowy z magazynem energii, zewnętrzna szafa Lynx C 60 kWh zawiera dedykowaną przestrzeń na inwerter z serii ET 15-30 kW. To kompleksowe rozwiązanie magazynowania energii umożliwia efektywne zasilanie awaryjne, ograniczenie poboru mocy w szczycie (peak-shaving) oraz optymalne zarządzanie obciążeniem – kluczowe aspekty dla firm dążących do zwiększenia autokonsumpcji, redukcji kosztów i promowania zrównoważonego rozwoju.

Jedną z wyjątkowych cech systemu jest jego skalowalność. Szafa ET 30 kW / Lynx C 60 kWh może być rozbudowana o dodanie aż dwóch dodatkowych baterii Lynx C, tworząc system o mocy 30 kW i pojemności 180 kWh. Dodatkowe rozszerzenia będą możliwe poprzez równoległe połączenie inwerterów serii ET (funkcja dostępna wkrótce). 

System baterii Lynx C 60 kWh umożliwia efektywne zarządzanie temperaturą dzięki mechanizmom ogrzewania i chłodzenia (wbudowana klimatyzacja), co umożliwia jego użytkowanie na zewnątrz w różnych warunkach klimatycznych. Dzięki kompaktowemu designowi, transport i instalacja są łatwe, co zapewnia bezproblemową konfigurację dla instalatorów i integratorów systemów. Eksploatacja i konserwacja (O&M) są wykonywane z dużą efektywnością dzięki modułowej konstrukcji, a także dodatkowo poziomie ochrony IP55 i przeciwkorozyjnej C4.

W odpowiedzi na dynamiczny rozwój segmentu komercyjnego w ostatnich latach, wprowadzenie baterii Lynx C 60 kWh stanowi strategiczne wzmocnienie portfolio firmy GoodWe w zakresie rozwiązań (C&I). 

Ron Shen, Wiceprezes GoodWe, podkreśla: „Cieszymy się, że możemy przedstawić Lynx C 60 kWh - innowacyjne rozwiązanie magazynowania energii, doskonale odzwierciedlające nasze zaangażowanie w rozwijanie krajobrazu odnawialnych źródeł energii. To kluczowy krok w naszym zobowiązaniu do dostarczania efektywnych i skalowalnych rozwiązań energetycznych”.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego produktu, odwiedź: https://pl.goodwe.com/lynxc-60k 

Zdjęcie autora: GoodWe

GoodWe

producent falowników