Aktualności Aktualności

GoodWe światowym liderem wśród dostawców hybrydowych falowników!

Zdjęcie autora: GoodWe

GoodWe

producent falowników
konflikt

Już w 2014 roku firma GoodWe zaczęła wchodzić w dziedzinę magazynowania energii słonecznej. Po latach ciągłych badań i strategicznego wdrażania GoodWe może teraz pochwalić się jedną z najobszerniejszych ofert w branży.

Pierwsze miejsce w raporcie Wood Mackenzie jakim zostało wyróżnione GoodWe, jest dla firmy prawdziwym kamieniem milowym. Do sukcesu przyczyniły się możliwości badawczo-rozwojowe, wzmocnione przez ponad 200 badaczy zajmujących się energetyką słoneczną.

Portfolio GoodWe

Obecnie na portfolio falowników hybrydowych GoodWe składają się serie ES, EM, ET, EH, BT, BH, SBP, ETC, BTC, SEA. Falowniki z poszczególnych serii przeznaczone są do różnych zastosowań, oferując duży potencjał w sektorze pamięci masowej.

Dzięki zaawansowanym produktom, GoodWe podpisało strategiczne umowy o współpracę z Krannich Solar, Voltalia, Memodo i innymi światowymi dystrybutorami.

GoodWe jest liderem w dziedzinie magazynowania energii, szczególnie w Europie, Afryce Południowej i Australii.

Na rynkach, na których ceny energii elektrycznej są wysokie, takich jak Włochy, Niemcy i Australia, rosnąca liczba użytkowników preferuje falowniki hybrydowe z zamiarem maksymalizacji autokonsumpcji. Dzięki wbudowanym funkcjom, falowniki GoodWe zapewniają stabilne 24-godzinne zasilanie, nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych. W krajach, w których sieci są zawodne lub w złym stanie, systemy hybrydowe stanowią dobrą alternatywę!

Nagrody za produkty GoodWe

GoodWe zdobywało nagrodę TÜV Rheinland “All Quality Matters” przez ostatnie cztery lata, począwszy od 2015 roku. Warto wspomnieć, że nagradzane produkty obejmują jednofazową serię ES (2015 r.), serię SBP (2017 r.) i trójfazową serię ET (2018 r).

Wszystkie produkty magazynujące energię od GoodWe są wyposażone w unikalną funkcję UPS (Uninterruptible Power Supply). W porównaniu do produktów z funkcją EPS (Emergency Power Supply), UPS jest znacznie lepiej przystosowany do obciążeń indukcyjnych, takich jak klimatyzatory lub lodówki z automatycznym czasem przełączania mniejszym niż 10 milisekund, co gwarantuje nieprzerwane zasilanie 24/7.

Jak komentuje dyrektor generalny Daniel Huang „bycie numerem 1 wśród dostawców inwerterów hybrydowych na świecie jest uznaniem, które motywuje GoodWe do ciągłego doskonalenia się. GoodWe zawsze postrzegało dostarczanie wysokiej jakości falowników jako najważniejszy element przewagi konkurencyjnej oraz wkład w trwającą transformację energetyczną.”

Dalsze plany GoodWe

Firma GoodWe zobowiązuje się do kontynuowania współpracy z wiodącymi światowymi partnerami w celu zwiększenia wydajności energetycznej i produkcji bardziej opłacalnych systemów magazynowania energii dla konsumentów na całym świecie. GoodWe planuje pomóc klientom w osiągnięciu ich celu, jakim jest niezależność energetyczna, ostatecznie wprowadzając zrównoważony rozwój w codziennym życiu.