Uczestniczący instalatorzy będą mogli skorzystać z wyjątkowego szkolenia, jak również z przedłużenia gwarancji do 10 lat dla wszystkich falowników sieciowych o mocy do 20kW bez dodatkowych kosztów.

Posunięcie to zostało dobrze przyjęte w branży fotowoltaicznej i przyciągnęło uwagę renomowanych specjalistów od energetyki słonecznej – podkreśla Ali Bouattour, Dyrektor Techniczny GoodWe Europe GmbH.

Cel inicjatywy

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że tworzymy i rozwijamy zaawansowane technologie solarne oraz zapewniamy niezrównaną obsługę klienta. Mamy wielkie zaufanie do naszego produktu i chcemy, aby instalatorzy systemów fotowoltaicznych mieli poczucie, że mają pełne wsparcie światowej klasy marki. –  powiedział Dyrektor Generalny Thomas Haering zapytany o cel tej inicjatywy,

GoodWe, jedna z wiodących marek falowników słonecznych, zamieniła rok 2020 w historię sukcesu, debiutując na Giełdzie Papierów Wartościowych w Szanghaju, otwierając Globalne Centrum Telefoniczne, nową główną siedzibę oraz rozwijając w ostatnim czasie swoją działalność w segmencie użyteczności publicznej.

Zespół GoodWe w Wielkiej Sali giełdy papierów wartościowych w Szanghaju

Producent z Suzhou zajmuje obecnie czołowe miejsce w światowym rankingu dostawców falowników hybrydowych grupy Wood Mackenzie z 15% udziałem w rynku globalnym i oczekuje się, że w 2021 roku wprowadzi nowe technologie do swojego dotychczasowego portfolio.

GoodWe

producent falowników