GoodWe przedstawia nową serię falowników łańcuchowych HT 100-136kW. Seria powstała w oparciu o bogate doświadczenie firmy w zakresie komercyjnych i przemysłowych rozwiązań oraz sukces serii SMT i MT. Falowniki z serii HT są dostępne w różnym zakresie mocy: 100kW, 120KW i 136kW.

Seria HT ∣ 100-136kW ∣ Trzy fazy ∣ 12 MPPT

Nowa seria modułów

Seria HT oferuje modele w zakresie mocy od 100kW do 136kW z wejściem 1100V po stronie DC. Falowniki z serii HT o mocy 100kW oferują 10MPPT przy napięciu wejściowym 1100V DC, a większe falowniki o mocy 120 i 136 kW – 12 MPPT. Falowniki o mocy 100/120kW mogą pracować w sieci niskiego napięcia, a falowniki o mocy 136 kW w sieci wysokiego napięcia 500/540Vac.

Nowa seria HT bezproblemowo łączy w sobie różne zalety techniczne mające na celu osiągnięcie większych oszczędności, zwiększenie wydajności i zróżnicowanie dostępnych opcji monitorowania, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa na najwyższym możliwym poziomie, zgodnie z najbardziej wymagającymi normami krajowymi. Ta seria falowników charakteryzuje się również innowacyjnością i elastycznością technologiczną. W rezultacie, falownik może spełnić potrzeby inwestorów. Co więcej – wyróżnia się wizualnie.

Mocne strony serii HT można zobaczyć w następujących kategoriach:

Wysoka wydajność – minimalne LCOE

Falowniki z serii HT są kompatybilne z modułami bifacialnymi. Inwertery oferują 12 MPPT dla maksymalnego uzysku z energii słonecznej wraz z interoperacyjnością z systemami nadażnymi. Seria HT oferuje wysoką sprawność na poziomie 99%, minimalizując straty wynikające z niedopasowania i maksymalizując inteligentne wytwarzanie energii. Charakteryzuje się również możliwością przewymiarowania prądu stałego o 50% oraz przeciążenia prądem zmiennym o 15%, aby spełnić wymagania dotyczące wytwarzania energii. Ponadto seria HT może pomóc zmaksymalizować wytwarzanie energii w całym systemie PV dzięki możliwości rozruchu przy niskim napięciu i zyskania pełnej mocy w trudnych warunkach 50 stopni Celsjusza.

Niższe koszty systemu

Seria HT posiada również zintegrowane monitorowanie poziomu łańcucha i wbudowane SPD po stronie AC i DC, co zwiększa efektywność kosztową. Zintegrowana funkcja anty-PID eliminuje konieczność stosowania oddzielnej skrzynki PID i oszczędza koszty. Wyposażona jest w komunikację ze sterownikami PLC i w światłowodową sieć pierścieniową zapewniającą nieprzerwaną i wysoką wydajność, a także w bezpłatne przez cały okres eksploatacji rozwiązanie do monitorowania wytwarzania energii elektrycznej i zwrotu z inwestycji.

Bezpieczeństwo

Seria HT oferuje konstrukcję bez bezpieczników DC i bez wyświetlacza LCD oraz zawiera kondensatory pełnofilmowe dla lepszej jakości. Żywotność kondensatorów foliowych jest ponad 4 razy dłuższa niż aluminiowych kondensatorów elektrolitycznych w środowiskach powyżej 70°C. Falownik HT jest dostarczany z czujnikami temperatury do złączy AC, co zapewnia większe bezpieczeństwo i wysoką niezawodność. Seria HT jest wyposażona w opcjonalne wyłączniki AC i zabezpieczenia anty-PID oraz urządzenia do wykrywania wilgotności i temperatury. Aby zapewnić wysoką niezawodność, seria HT jest wyposażona w obudowy o stopniu ochrony IP66, które poprawiają wydajność napędu i chronią go przed wnikaniem ciężkiego pyłu i strumieniami wody pod wysokim ciśnieniem ze wszystkich kierunków. Falowniki HT są przeznaczone do pracy w trudnych warunkach, mogą być stosowane w pływających systemach solarnych i doskonale sprawdzają się w ekstremalnie trudnych warunkach, takich jak pustynie czy tereny burzowe.

Innowacyjne i wszechstronne możliwości monitorowania w celu obniżenia kosztów utrzymania:
Oprócz takich cech, jak kompatybilność z kablami aluminiowymi, które umożliwiają obniżenie kosztów instalacji, uniwersalne i wszechstronne opcje monitorowania serii HT ostatecznie pomagają operatorom zapewnić niskie koszty konserwacji. Seria HT jest zdolna do ciągłej diagnostyki krzywej prądowonapięciowej. Ma również potencjał do dalszego doskonalenia systemu monitorowania, który można zmaksymalizować poprzez dodanie stacji pogodowych. Ponadto, seria jest kompatybilna z urządzeniami monitorującymi innych producentów, co pozwala użytkownikowi na konfigurowanie ustawień przez Bluetooth i możliwość sprawdzania wykrytych usterek w pamięci USB.

Ze względu na szerokie zastosowanie flowników GoodWe MT na całym świecie, w ubiegłym roku firma IHS Markit określiła GoodWe jako czwartego co do wielkości dostawcę trójfazowych inwerterów stringowych na świecie. GoodWe posiada 12 nowoczesnych linii produkcyjnych w 2 zakładach w Suzhou & Guangde o łącznej mocy 12GW, wdrożonych z 50% automatyzacją w celu zwiększenia wydajności i jakości produkcji.

GoodWe podpisał strategiczne umowy o współpracy z wieloma wiodącymi firmami dystrybucyjnymi na świecie i jest zaangażowany w ciągłe doskonalenie swoich usług, podnoszenie jakości i dostosowywanie cech swoich produktów, aby stale przewyższać oczekiwania rynku.

GoodWe

producent falowników