GoodWe z dumą świętuje nawiązanie współpracy, szczególnie biorąc pod uwagę rygorystyczne kryteria stosowane przez GE podczas całego procesu selekcji. Przed dokonaniem wyboru partnera do współpracy, naukowcy z GE dokładnie przeanalizowali obszerną listę producentów, starannie dobrając kryteria selekcji. Następnie około 32 zakwalifikowanych producentów przeszło jeszcze bardziej kompleksową ocenę, która obejmowała wiele aspektów, począwszy od technicznych możliwości kluczowych komponentów, stabilności finansowej firmy i zasięgu globalnej obsługi, aż do estetycznego wyglądu, świadomości marki i ogólnej reputacji.

Dobry wybór

Nasi analitycy wiedzieli, że potrzebujemy światowej klasy produktów, ponieważ będziemy koncentrować się na rynku wysokiej klasy, na którym lojalność użytkowników końcowych względem marki wiąże się również z wysokimi oczekiwaniami. GoodWe to właściwy wybór. – powiedział Thomas Buccellato, starszy dyrektor zarządzający GE Licensing, zapytany o wybór GoodWe

Umieszczony przez Wood Mackenzie i Bloomberg jako jeden z 10 największych światowych producentów falowników słonecznych w 2019 roku, GoodWe przeszedł długą drogę w stosunkowo krótkim czasie. Warto przypomnieć, że w lutym 2020 roku GoodWe jako pierwszy pozaeuropejski producent falowników fotowoltaicznych, otrzymał oficjalną certyfikację od TÜV Rheinland Industrie Service GmbH z Niemiec. Certyfikat zgodności VDE-AR-N 4110-2018 potwierdził, że falowniki serii MT są zgodne i w 100% bezpieczne do podłączenia do sieci europejskich.

Rozwój

GoodWe jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w branży, a ostatnie sukcesy firmy, wraz z partnerstwem z General Electric, oznaczają wejście na najwyższy poziom w świecie falowników słonecznych.

Po latach ciężkiej pracy i ciągłego doskonalenia jest to prawdziwe uznanie, na które marka i firma naprawdę zasługują – powiedział Daniel Huang, założyciel i dyrektor generalny GoodWe.

GoodWe jest wiodącym, strategicznie myślącym przedsiębiorstwem, które koncentruje się na badaniach i produkcji falowników fotowoltaicznych i rozwiązaniach do magazynowania energii.

Źródło: GoodWe

Redakcja GLOBEnergia