Nadszedł grOkładka GLOBEnergia+ 12/2016udzień!

W tym miesiącu porozmawiamy o polskim rynku i polskich producentach urządzeń fotowoltaicznych – jaki był miniony rok dla branży? Z jakimi problemami boryka się rynek i co czeka nas w najbliższej przyszłości?

Solarne dachówki Tesli – o najnowszej propozycji Elona Muska było głośno już ponad miesiąc temu, od tej pory emocje trochę opadły i choć dużo już zostało powiedziane, wciąż wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi – nad czym jeszcze warto się zastanowić?

W grudniu zapraszamy na FLASH RYNKU, w którym pytamy producentów i dystrybutorów o tegoroczny sezon grzewczy – czy są zadowoleni? Jak zmieniają się trendy wśród konsumentów?

W temacie ogrzewnictwa porozmawiamy również o rewersyjnej pompy ciepła – czy może jednocześnie grzać i chłodzić? Czy rynek pomp ciepła w 2016 roku powtórzy sukcesy z poprzednich lat? Zarządzanie instalacją grzewczą on-line – w jaki sposób najlepiej na nim skorzystać?

Pompa ciepła a czysty samochód – jak jedno ma się do drugiego? Dowiesz się już w tym numerze! Samochód elektryczny, o którym piszemy w tym miesiącu to Renault Zoe, który w nowej wersji reprezentuje przede wszystkim skok technologiczny w dziedzinie akumulatorów, co pozwoliło na zwiększenie zasięgu w ramach jednego ładowania o kilkadziesiąt procent!

Podsumowując organizowane przez GLOBEnergię XIX Forum Energia w Gminie w Gdańsku i wspominając V. Ogólnopolski Kongres Geotermalny, już teraz zapraszamy na przyszłoroczne targi – ENEX i InEnerg!

Życzymy miłej lektury!


POBIERZ DARMOWĄ APLIKACJĘ MOBILNĄ GLOBEnergia+ i czytaj cały numer!

AppStore
  GooglePlay

Katarzyna Cieplińska

Redaktor GLOBEnergia