Gramy dalej!

Programy partnerskie, szkolenia handlowe i techniczne to element wieloletniej współpracy firmy Galmet z instalatorami branży grzewczej. Najnowsza edycja najgorętszego programu partnerskiego branży grzewczej – HOT POINTS CLUB 2019 – to wyraz uznania dla instalatorów!

To Ty decydujesz!

W bieżącej edycji konkursu HOT POINTS CLUB na wszystkich uczestników czekają atrakcyjne nagrody. W puli nagród konkursowych do wyboru jest ponad 1000 różnego rodzaju produktów, wśród których są nowoczesne smartfony, laptopy, tablety, sprzęt RTV i AGD, konsole do gier, galanteria skórzana, biżuteria, perfumy, narzędzia, czy zabawki. Ponadto każdy z uczestników może odebrać bony Sodexo lub zasilenia przedpłaconych kart bankowych. W tym programie to Instalatorzy decydują jakie nagrody chcą otrzymać!

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w akcji?

Wystarczy deklaracja udziału w HOT POINTS CLUB i później już tylko prosta internetowa rejestracja urządzeń, które zostały zainstalowane. Do każdego produktu przypisana jest odpowiednia ilość punktów – HotPointów, które instalator może zamienić na dowolny prezent. Kilka minut poświęconych na rejestrację zamontowanych produktów może dać wymarzone nagrody. A jest z czego wybierać, bowiem HOT POINTS CLUB realizowany jest przez Galmet w kooperacji z międzynarodowym koncernem SODEXO, światowym liderem w dziedzinie organizacji programów partnerskich i współpracy motywacyjnej.

Podejmując tę współpracę Galmet dołączył do rodziny największych i najbardziej znanych światowych marek obsługiwanych przez międzynarodowego giganta.
W HOT POINTS CLUB uczestnicy premiowani są za montowanie urządzeń Galmet ze wszystkich grup asortymentowych!

  • Ogrzewacze wody o pojemności 200-1000 z wężownicą spiralną
  • Zestawy solarne z kolektorami płaskimi
  • Kotły c.o. 5 klasy
  • Pompy ciepła do c.w.u.: Basic i Spectra
  • Pompy ciepła do c.o. i c.w.u.: Maxima i Airmax2

Instalatorze – spiesz się po nagrody!

Instalatorzy, którzy zdobędą najwyższe noty w rankingu otrzymają dodatkowe nagrody specjalne:

Galmet | Tworzymy rzeczy mądre

Polski producent urządzeń grzewczych