Największy wybór fotowoltaiki

Planujesz zakup komponentów do instalacji fotowoltaicznej dla swoich klientów? Szukasz modułów PV, falowników, rozdzielnic, elementów montażowych, ładowarek samochodowych lub magazynu energii? Interesują cię tylko produkty wysokiej jakości, dodatkowo w jak najkorzystniejszych cenach? W takim razie najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z hurtowni B2B Corab. Tym bardziej, ze od 13 września 2021 r. serwis funkcjonuje w odświeżonej, przyjaznej wersji.

Sklep B2B Corab to kompleksowe narzędzie, które w łatwy i intuicyjny sposób prowadzi kupującego po całej ofercie firmy. Wystarczy się zarejestrować, by po krótkiej weryfikacji korzystać z zasobów hurtowni Corab – wiodącego producenta i dystrybutora fotowoltaiki w Polsce.

Frontem do klienta

Pełna gama komponentów, urządzeń i akcesoriów niezbędnych, by skompletować lub rozbudować instalację solarną, to nie wszystko. Obecna wersja serwisu sprzedażowego Corab stała się jeszcze bardziej przyjazna dla użytkownika. Przede wszystkim umożliwia nabywcy stały dostęp do salda, co jest przydatne np. w wypadku firm posiadających kredyt kupiecki.

Nabywcy, poprzez swoje indywidualne konto, mają stały podgląd do faktur. Użytkownicy mogą w klarowny sposób kontrolować stan magazynowy i otrzymywać regularne informacje o planowanych dostawach, a to ułatwia planowanie montaży i instalacji dla klientów. Nie zabrakło czytelnych informacji o promocjach oraz rabatach, jakie przysługują nabywcom korzystającym ze Sklepu B2B Corab! Użytkownicy mogą oczywiście liczyć na wsparcie Corab podczas całego procesu zakupów.

Synchronizacja z Corab Mobile

Jeśli dodać do tego dopasowanie sklepu B2B Corab z konfiguratorem do projektowania instalacji fotowoltaicznych – Corab Mobile, otrzymujemy kompleksowy system zakupowy. Można śmiało powiedzieć, że kompletowanie i kupowanie produktów związanych z fotowoltaiką nigdy nie było równie proste.

Corab

Polski producent systemów mocowań modułów fotowoltaicznych