Hypontech trzeci rok z rzędu z nagrodą  „Top Brand PV Inverter” w Polsce

Hypontech z dumą ogłasza, że po raz kolejny marka ta zapewniła sobie tytuł "Najlepszej marki” w Polsce, w kategorii falowników fotowoltaicznych, za rok 2023.

Zdjęcie autora: Hypontech
Zdjęcie autora: Hypontech

Hypontech

Producent falowników fotowoltaicznych

Podziel się

Wyróżnienie przyznwane jest  przez cenioną organizację badawczą EUPD Research. To godne uwagi wyróżnienie, zdobyte już trzeci rok z rzędu, podkreśla niezachwianą pozycję firmy Hypontech i znaczący wpływ na branżę falowników fotowoltaicznych.

To uznanie stanowi świadectwo wyników firmy Hypontech i pozycji marki w dynamicznej dziedzinie fotowoltaiki. EUPD Research, renomowany autorytet w dziedzinie analiz rynku, konsekwentnie docenia wyjątkowy wkład Hypontech w branżę, podkreślając zaangażowanie firmy w innowacje i doskonałość.

Jesteśmy podekscytowani otrzymaniem tej prestiżowej nagrody trzeci rok z rzędu. To osiągnięcie odzwierciedla nie tylko nasze dążenie do doskonałości, ale także zaangażowanie całego naszego zespołu. Pokazuje nasze nieustające skupienie na zapewnianiu jakości i niezawodności naszym klientom w stale zmieniającym się krajobrazie energii słonecznej - podsumował Leng Zhou, dyrektor generalny Hypontech

Nagroda "Top Brand PV Inverter" potwierdza pozycję Hypontech w sektorze energii słonecznej, doceniając ciągłe wysiłki firmy na rzecz przesuwania granic innowacji i ustanawiania nowych standardów doskonałości. To osiągnięcie nie tylko wzmacnia globalną pozycję Hypontech, ale także wzbudza zaufanie jej klientów, partnerów i interesariuszy.

Patrząc w przyszłość, Hypontech pozostaje niezachwiany w swoim zaangażowaniu w rozwój dziedziny fotowoltaiki. Ponieważ firma nieustannie przesuwa granice innowacji, jej celem jest dostarczanie najnowocześniejszych rozwiązań, które przyczyniają się do zrównoważonej przyszłości energii słonecznej.