Klienci wkrótce będą mogli kupować falowniki GoodWe od IBC SOLAR, jednego z wiodących dystrybutorów w branży solarnej.

W GoodWe znaleźliśmy innowacyjnego partnera, który oznacza jakość i zrównoważony rozwój oraz posiada bezkonkurencyjny wskaźnik cena/jakość. To, w połączeniu z ustaloną i profesjonalną strukturą przed- i posprzedażową kompanii GoodWe, umożliwi sprzedaż w całej Europie z silną obecnością lokalną. – powiedziała Britta Beier, starszy wiceprezes działu zarządzania łańcuchem dostaw w IBC SOLAR AG

Firma IBS SOLAR oferuje kompletne systemy i obejmuje całą gamę produktów, od planowania do przekazywania gotowych systemów fotowoltaicznych. Jako projektant i generalny wykonawca, IBC SOLAR realizuje i przedstawia na rynku duże projekty solarne na całym świecie, a do tej pory wdrożył już systemy fotowoltaiczne o mocy 4,7 gigawatów na całym świecie. Już wkrótce falowniki GoodWe będą dostępne w IBC SOLAR AG.

IBC SOLAR nowym partnerem GoodWe!

Firma GoodWe jest bardzo zadowolona z nawiązanej współpracy.

Niezawodność i jakość naszych produktów mają dla nas pierwszorzędne znaczenie. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać nasze wysokiej jakości falowniki do jednego z wiodących domów systemowych, a tym samym dalej przyspieszać transformację energetyczną – powiedział Ron Shen, wiceprezes działu sprzedaży międzynarodowej i usług w GoodWe.

Firma GoodWe znalazła się na liście top 10 największych producentów falowników słonecznych na świecie w 2019 roku. Falowniki GoodWe są konkurencyjne zarówno do użytku domowego, jak i komercyjnego. Przy średniej miesięcznej wielkości sprzedaży wynoszącej około 30 000 sztuk i zainstalowanej mocy 12 gigawatów (GW) w ponad 80 krajach, falowniki GoodWe są używane na całym świecie.

GoodWe

producent falowników