Imprezy szkoleniowo – integracyjne oraz program Driving Academy / Roadshow skierowany jest do pracowników oraz partnerów Viessmann zainteresowanych nowościami produktowymi marki. Dodatkiem będzie możliwość podniesienia swoich umiejętności za kierownicą – zarówno podczas codziennej jazdy, jak i bezpiecznej jazdy w trudnych warunkach.

Zaplanowano 6 eventów dla ok. 100 uczestników na torach wyścigowych w całej Polsce:

  • 18.08.21 – Akademia jazdy – Tor Krzywa – okolice Bolesławca
  • 19.08.21 – Akademia jazdy – Moto Park Kraków
  • 20.08.21 – Akademia jazdy – Tor Wyścigowy – Kielce
  • 21.08.21 – Piknik i Akademia jazdy – Autodrom Bemowo – Warszawa
  • 22.08.21 – Piknik i Akademia jazdy – ODTJ Pszczółki – Trójmiasto
  • 23.08.21 – Akademia jazdy – Tor Bednary – Bednary k. Poznania

Dodatkowe atrakcje, które przewidziano w ramach Driving Academy / Roadshow Viessmann to m.in. jazda po łuku poślizgowym, slalom, hamowanie awaryjne z ominięciem przeszkód, załadunek samochodu na czas, symulacja poślizgu, dachowania oraz zderzenia. Zaproponowano również symulację jazdy pod wpływem alkoholu (alkogogle) lub narkotyków (narkogogle) oraz warsztaty udzielania pierwszej pomocy. Do tego atrakcyjne konkursy, no i oczywiście – moc nagród.

Imprezy w całej Polsce uświetnią prezentacje STOP SMOG CAR, czyli jeżdżącego po Polsce szkoleniowego pojazdu z ekologicznymi urządzeniami grzewczymi: pompą ciepła powietrze / woda Vitocal 200-A, najnowszym kondensacyjnym kotłem gazowym Vitodens 200-W oraz panelami fotowoltaicznymi i oczyszczaczem powietrza HL-OP-15 oraz tira produktowego Viessmann Truck – wyposażonego w najnowsze produkty Viessmann, który przyjedzie do Polski specjalnie z centrali w Niemczech. Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z nowościami produktowymi, porozmawiać z ekspertami i przetestować nowinki technologiczne.

Imprezy na torach wyścigowych w większości skierowane są do dorosłych uczestników. Wyjątkiem są imprezy w Warszawie i Gdańsku, które będą połączone z piknikami rodzinnymi. Wszystkie wydarzenie odbędą się na powietrzu z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych.

Szczegóły i zapisy na stronie: https://viessmanndrivingacademy.pl/

 

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych