Aktualności Aktualności

InnovationTOUR – zobacz co przygotowała firma Stiebel Eltron!

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

InnovationTOUR to mobilna ekspozycja pokazująca urządzenia Stiebel Eltron na żywo, począwszy od rozwiązań systemowych pomp ciepła, urządzeń elektrycznych, skończywszy na wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła.

W 2021 roku mobilny salon wystawowy odwiedzi najważniejsze kraje w Europie, w tym także Polskę. Na przełomie lipca i sierpnia firma zaplanowała odwiedziny w czterech miastach w Polsce, przy największych centrach handlowych. 16 i 17 lipca odbyło się już spotkanie we Wrocławiu, a 23 i 24 lipca odbyło się spotkanie w Krakowie, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć.

Z InnovationTOUR odwiedzimy jeszcze Warszawę, a na końcu Gdańsk, gdzie zakończymy nasz cały cykl spotkań na żywo z naszymi klientami. To właśnie dla nich jesteśmy, żeby na lokalnym rynku spotkać się z firmami architektonicznymi, firmami projektowymi, firmami inżynierskimi, a także z klientem końcowym, który użytkuje albo będzie użytkował pompę ciepła. Jesteśmy tu, aby móc odpowiedzieć na każde pytanie, a także żeby nasi lokalni partnerzy mogli spotkać się z naszymi doradcami handlowymi i wymienić poglądy. - komentuje Adam Koniszewski ze Stiebel Eltron

Odwiedziny Innovation Tour w Warszawie i Gdańsku odbędą się już wkrótce!

  • Warszawa, 30-31 lipca:
    Home Park Targówek, przy salonie meblowym KLER, w godzinach: 10-20
  • Gdańsk, 5-6 sierpnia:
    Centrum handlowe MATARNIA, w godzinach: 10-20

Innowacyjne rozwiązania dla zielonej przyszłości

Odkryj wirtualne rozwiązania i prawdziwe produkty, ekscytujące prezentacje i innowacyjne funkcje. Poznaj najnowsze rozwiązania firmy w zakresie pomp ciepła i wentylacji z rekuperacją do nowych i modernizowanych domów, produkty do ogrzewania wody i pomieszczeń. Na mobilnym stoisku zapoznasz się z inteligentnymi urządzeniami, które zwiększą Twój komfort życia i zabezpieczą Twoją inwestycję.

Mobilna wystawa InnovationTOUR od Stiebel Eltron, fot. Globenergia

30 lat pełnych energii!

W tym roku STIEBEL ELTRON obchodzi jubileusz 30-lecia w Polsce. To dodatkowa okazja, aby spotkać się z firmą podczas InnovationTOUR! Serdecznie zapraszamy! Zaproszenie na wydarzenie można pobrać ze strony internetowej Stiebel Eltron.