Instalacje On Tour to wydarzenie, które łączy pokolenia. Dzięki przyjaznej atmosferze i wielu atrakcjom, eliminacje cieszą się ogromnym zainteresowanie osób w różnym wieku i z różnym stażem zawodowym w branży.

W miniony piątek, mimo niesprzyjającej pogody w Szczecinie odbył się kolejny etap INSTALACJI ON TOUR. Wśród profesjonalistów, najlepszy wynik osiągnął Pan Marcin Starosta z czasem 02:38. Na drugim miejscu, z czasem 02:43 uplasował się Pan Jan Leniak. Trzecie miejsce na podium przypadło Panu Karolowi Perkowskiemu (03:12).

instalacje on tour

Zwycięscy eliminacji ze Szczecina (Źródło: Instalacje On Tour)

instalacje on tour

Podium – Szczecin (Źródło: Instalacje On Tour)

Instalacje On Tour – zadanie konkursowe

Podczas eliminacji konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne. W każdej z 15-stu lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który odbędzie się 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE
w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

Zawodnik podczas wykonywania eliminacyjnego zadania (Źródło: Instalacje On Tour)

Do końca eliminacji pozostało jeszcze 7 miast, w tym: Olsztyn 21.07, Białystok 28.07, Bydgoszcz 18.08, Zielona Góra 25.98, Gdańsk 08.09 oraz Wrocław 15.09.  Najbliższe rozgrywki odbędą się w piątek 14 lipca w Lublinie.

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

 

 

Redakcja GLOBEnergia