Tegoroczne Instalacje On Tour, czyli eliminacji do „Mistrzostw Polski Instalatorów” (MPI) jeszcze nie są na półmetku, ale można powiedzieć, że jedna trzecia drogi za nami. W piątek (9 czerwca) w Koszalinie, wśród profesjonalistów, najlepszy był Karol Ziemiński, który, uzyskał najlepszy czas w tegorocznych rozgrywkach – 2 minuty i 26 sekund. Na drugim stopniu podium stanął Mariusz Markanycz (2:58), a na trzecim Piotr Piotrowski (2:58).

Wśród uczniów, w Koszalinie, zwyciężył Łukasz Stopera (4:27), drugi był Krzysztof Jakubiszczak (4:57), a trzeci Jakub Banasiuk (5:27).

 

mistrzostwa polski instalatorów 2017

Zwycięzcy eliminacji w Koszalinie (Fot. Instalacje On Tour)

 

Instalacje On Tour – co zrobić, by wygrać?

Konkursowe zadanie polega na zainstalowaniu przy pomocy dżojstika szeregu produktów w wirtualnym domu wyposażonym w instalacje grzewcze i sanitarne.

W każdej lokalizacji trójka najlepszych instalatorów otrzymuje nagrody rzeczowe i awans do finału Mistrzostw Polski Instalatorów, który zostanie rozegramy 25 kwietnia 2018 w czasie targów INSTALACJE w Poznaniu. Tam nagrodą główną będzie samochód dostawczy.

Do końca eliminacji pozostało jeszcze 12-ście miast, w tym: Wrocław, Zielona Góra, Gdańsk, Kraków i Olsztyn. Najbliższe rozgrywki odbywają się dzisiaj, w piątek 23 czerwca w Warszawie (hurtownia BIMs Plus, ul. Cieślewskich 44).

Organizatorem Instalacji On Tour są Międzynarodowe Targi Poznańskie, a partnerami-sponsorami projektu zostały firmy: AFRISO, BROETJE, GRUNDFOS, TECE oraz VOGEL&NOOT.

Źródło: Instalacje On Tour

Redakcja GLOBEnergia