Intersolar Europe 2022 — BENY łączy się z partnerami, aby wspierać europejskie regionalne cele w zakresie energii odnawialnej

W dniach 11-13 maja odbyły się największe Targi w branży fotowoltaicznej - Intersolar Europe 2022 w New International Exhibition Centre w Monachium w Niemczech. Podczas tegorocznej wystawy Intersolar Europe firma BENY pojawiła się na stoisku B4.460 ze swoim nowym rozwiązaniem!

Zdjęcie autora: ZJBENY
Zdjęcie autora: ZJBENY

ZJBENY

Zhejiang Benyi Electrical Co., Ltd
Producent komponentów fotowoltaicznych

Podziel się

Stoisko firmy Beny Electric było pełne ludzi!  Na stoisku firmy można było zobaczyć między innymi szeroko stosowany w Europie moduł Rapid Shutdown z serii BFS oraz nową zindywidualizowaną kontrolę bezpieczeństwa w energii rozproszonej, a także nowe rozwiązanie do ładowania pojazdów elektrycznych - Solar PV + EV Charging. Nowe rozwiązanie BENY PV + to gwarancja bezpieczeństwa zasilania pojazdów elektrycznych energią odnawialną.

Na szybko rozwijającym się europejskim rynku ładowania pojazdów elektrycznych, firma Beny i dziesiątki partnerów wdrożyło innowacyjne rozwiązanie dynamicznego ładowania. W trakcie korzystania z rozwiązania BENY EV+ nie ma potrzeby modyfikowania oryginalnej linii zasilającej, gdyż ładowarka dynamicznie dostosowuje moc ładowania do aktualnego wykorzystania mikrosieci, tak aby zapewnić bezpieczną i wydajną aplikację ładowania w złożonym środowisku sieciowym.

W 2022 roku firma BENY po raz siódmy pojawiła się w Intersolar Europe. Firma Beny Electric zawsze koncentrowała się na przesyłaniu i dystrybucji energii elektrycznej w oparciu o potrzeby klientów. Firma stale rozwija innowacyjne rozwiązania, a w przyszłości ma zamiar robić to dalej i nadal rozwijać swoją koncepcję strategiczną, w której zintegrowana z energia słoneczna, magazynowanie energii, ładowanie pojazdów EV stanowią jedno rozwiązanie - New Energy One-stop Solution.