Intrnetowa platforma szkoleniowa dla specjalistów z branży grzewczej

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Junkers stworzył szkoleniową platformę internetową dla specjalistów z branży grzewczej. Na podstronie szkoleń, autoryzowani instalatorzy i serwisanci mogą bezpłatnie rozwijać swoje kompetencje i brać udział w szkoleniach. Internetowy serwis szkoleniowy powstał z myślą o wszystkich autoryzowanych instalatorach i serwisantach marki Junkers. Jego podstawowym celem jest zapewnienie aktywnym zawodowo osobom możliwości wzięcia udziału w szkoleniach, mimo małej ilości wolnego czasu. E-szkolenie można rozpocząć, przerwać i kontynuować w dowolnym, dogodnym dla instalatora momencie.
E-szkolenie „Przedłużenie autoryzacji na rok 2013” składa się z pięciu części merytorycznych: kotły kondensacyjne, przepływowe podgrzewacze wody, automatyka, pompy ciepła, informacje o przedłużonej pięcioletniej gwarancji i aktualnościach Junkers. Każda z części kończy się krótkim testem. Po udzieleniu bezbłędnych odpowiedzi na wszystkie pytania, instalator może wydrukować swój imienny certyfikat przedłużający jego autoryzację do 31.05.2014 r.
Platforma www.szkolenia-junkers.pl zapewnia dostęp nie tylko do materiałów szkoleniowych, ale także do danych projektowych, cenników, instrukcji serwisowych i wielu innych potrzebnych w codziennej pracy informacji. Zalogowani na stronie instalatorzy i serwisanci są na bieżąco informowani o nowościach produktowych, aktualnych promocjach oraz istotnych zmianach w ofercie. Junkers przygotował też dla nich forum dyskusyjne, przestrzeń do wymiany opinii i dzielenia się doświadczeniami.
Z pełnej funkcjonalności strony mogą korzystać jej zalogowani użytkownicy, jednak znajdują się też na niej ogólnodostępne informacje, a wśród nich instrukcje obsługi urządzeń marki Junkers i „encyklopedia” pojęć z branży grzewczej, pomocna przy szukaniu odpowiedzi na wiele pytań. Dla niezalogowanych użytkowników strony, na przykład dla osób zainteresowanych zakupem urządzenia marki Junkers, dostępna jest również wyszukiwarka autoryzowanych instalatorów.
 
Źródło: Junkers