Jak dobrać i regulować rekuperację? – Webinarowa Środa

Rekuperacja stanowi integralny element nowoczesnej architektury budynków. Jej głównym celem jest zarządzanie przepływem powietrza, zarówno nawiewanego, jak i wywiewanego z obiektu, przy jednoczesnym odzyskiwaniu ciepła. Wybór odpowiedniego systemu rekuperacyjnego może być jednak kwestią nieco złożoną, dlatego szczegóły tej tematyki przedstawi Dariusz Zabrzycki, ekspert firmy WOLF Polska. 

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia
Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Dachowe kominy wentylacyjne - tytułowa.

Podziel się

Serdecznie zapraszamy na nadchodzące spotkanie w ramach cyklu Webinarowa Środa, poświęcone zasadom doboru i regulacji systemów rekuperacyjnych. 

W trakcie webinaru, naszym gościem będzie Dariusz Zabrzycki, Menedżer ds. produktu w firmie WOLF Polska. Wspólnie z nim omówimy kwestie dotyczące odpowiedniego doboru i skutecznej regulacji systemów rekuperacyjnych. To już w najbliższą środę - 29 listopada 2023 roku - o godzinie 12:00.

Jeśli niestety nie możesz wziąć udziału w wydarzeniu, nie martw się! Zarejestrowani uczestnicy otrzymają nagranie z webinaru. Udział w naszym spotkaniu jest bezpłatny, dlatego nie zwlekaj i dołącz do nas!

DATA: 29.11.2023 r.
GODZINA: 12:00
TEMAT: Rekuperacja – zasady doboru i regulacji
PRELEGENT: Dariusz Zabrzycki, menedżer ds. produktu w WOLF Polska
REJESTRACJA: https://globenergia.clickmeeting.com/rekuperacja-zasady-doboru-i-regulacji/register