Jak zapewnić sobie pewną i dobrze płatną pracę w sprzedaży?

Szukasz dobrze płatnej i ciekawej pracy, która zapewni Ci stabilizację na lata? Chcesz cały czas się rozwijać i sprzedawać najlepsze produkty energetyczne na rynku? Doskonale trafiłeś!

Zdjęcie autora: Polenergia Fotowoltaika

Polenergia Fotowoltaika

Rynek odnawialnych źródeł energii to dziś jeden z najbardziej stabilnych i perspektywicznych kierunków rozwoju. W dobie ciągle postępujących zmian nasze rozwiązania pozwalają klientom nie tylko zaoszczędzić, ale także zyskać niezależność energetyczną. Poszukujemy najlepszych sprzedawców w Polsce. Jeśli masz doświadczenie w branży OZE - to świetnie! Jeśli zaś chcesz rozpocząć swoją przygodę z odnawialnymi źródłami energii – zapraszamy. Na wstępie gwarantujemy kompleksowe szkolenia wdrożeniowe oraz produktowe, dzięki którym szybko poczujesz się jak ryba w wodzie. Jesteśmy otwarci na kandydatów z różnych branż – doskonale odnajdują się u nas osoby z  bankowości, finansów, telekomunikacji czy FMCG.

Polenergia Fotowoltaika jako spółka posiadająca komplementarną ofertę usług z obszaru OZE wciąż się rozwija i wciąż dostarcza zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom najlepsze, pozwalające na zachowanie niezależności energetycznej rozwiązania. 

W związku z tym, oferujemy możliwość rozwoju w obszarze sprzedaży w różnych segmentach, od obsługi klienta po sprzedaż usług dla klientów biznesowych. 

Aktualnie mamy otwartych wiele rekrutacji sprzedażowych. Do najważniejszych z nich należą: Przedstawiciel handlowy ds. OZE, czyli sprzedaż usług do klienta indywidualnego, a także Przedstawiciel Handlowy ds. Klienta Biznesowego. Dodatkowo, w ostatnim czasie rozpoczęliśmy poszukiwania Regionalnych Managerów Sprzedaży wraz z zespołami. Poszukujemy osób, które realizują się w sprzedaży, lubią dużą dynamikę pracy, nie boją się zmian, a także chcą rozwijać się w obszarze zielonych technologii. Jeśli opis ten pasuje do Ciebie – zapraszamy do kontaktu! – mówi Katarzyna Domagała, Dyrektor HR w Polenergia Fotowoltaika.

W swojej ofercie posiadamy szereg nowoczesnych rozwiązań. Oprócz instalacji fotowoltaicznych, oferujemy pompy ciepła, magazyny energii, rozwiązania smart home, ładowarki do aut elektrycznych czy carporty. Jako jedyni na rynku posiadamy własne panele – Alva Solar. Co więcej, wychodząc naprzeciw ustawie, która zmienia się po 1 kwietnia, stworzyliśmy wyjątkowy produkt – Polenergię 360, która pozwala na pełne wykorzystanie OZE. Z nami możesz liczyć nie tylko na świetne produkty, ale także pewność zatrudnienia oraz konkurencyjne na rynku zarobki. 

Sprzedawcy stanowią największą część naszych rekrutacji, ale nie możemy zapominać również o konsultantach z działu wsparcia sprzedaży, u których rozpoczyna się cały proces umawiania spotkań. To nasza pierwsza linia kontaktu z klientem. Aktualnie posiadamy swoje telecentrum w Warszawie, do którego szukamy nowych osób. Jest to praca w bardzo zaangażowanym zespole, ze świetnym koordynatorami i mnóstwem dodatkowych konkursów oraz benefitów, gdzie najlepiej sprawdzą się studenci zaoczni lub absolwenci – Aneta Ugniewska, Headhunting Team Manager.

Rynek cały czas się zmienia, a nasza organizacja wraz z nim. Doskonale wiemy, jak ważny jest odbiór marki pracodawcy, dlatego też cały czas nad tym pracujemy. Jesteśmy dostępni na wielu portalach branżowych, realizujemy szereg kampanii w social mediach, pokazujemy prawdziwe oblicze pracy w naszej organizacji angażując naszych pracowników w działania promocyjne. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych kanałów na social mediach, a także odwiedzania naszej strony karierowej https://www.polenergia-pv.pl/kariera, gdzie znajdziecie wszystkie nasze aktualne oferty – mówi Sylwia Nadolna-Dolińska, Employer Branding Manager.

Polenergia Fotowoltaika to dziś jeden z najbardziej stabilnych i pożądanych pracodawców w branży OZE. Jeśli planujesz się rozwijać w tym obszarze i zmieniać zielone oblicze kraju i świata, a przy tym zarabiać naprawdę konkurencyjnie, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z przedstawicielami obszaru HR. 

Materiał Promocyjny