W sierpniu tego roku firma Viessmann zaprasza swoich pracowników, partnerów oraz instalatorów do uczestnictwa w serii imprez szkoleniowo-integracyjnych promujących i prezentujących nowości produktowe marki. Dodatkiem są szkolenia z zasad bezpiecznej jazdy oraz wiele atrakcji motoryzacyjnych, takich jak jazda po alkoholu i narkotykach, dachowanie, czy jazda po łuku poślizgowym. To wszystko oczywiście w formie symulacji ;). Profesjonalne szkolenia i treningi odbywają się na torach wyścigowych w całej Polsce. Za bezpieczeństwo w trakcie wydarzeń odpowiada SJS Driving Academy.

Symulacja dachowania, fot. Globenergia

Viessmann Driving Academy to nie tylko jazdy testowe i nauka bezpiecznej jazdy. To również niesamowity samochód, na którym zamontowaliśmy wszystkie najlepsze i najnowsze urządzenia marki Viessmann, poczynając od kotłów gazowych Vitodens 050, Vitodens 100 i Vitodens 200 poprzez pompy ciepła: Vitocal 250A oraz Vitocal 300 G. Wszystkich Państwa, którzy chcą porozmawiać, przygotowują się do budowy lub modernizują swoje domostwa, zapraszamy do kontaktu z nami i odwiedzenia nas na pięciu piknikach, które są organizowane w Polsce – mówi Bogusław Powaga – Viessmann

Nowości produktowe

Imprezy w całej Polsce uświetnią prezentacje STOP SMOG CAR, czyli jeżdżącego po Polsce szkoleniowego pojazdu z ekologicznymi urządzeniami grzewczymi: pompą ciepła powietrze/woda Vitocal 200-A, najnowszym kondensacyjnym kotłem gazowym Vitodens 200-W oraz panelami fotowoltaicznymi i oczyszczaczem powietrza HL-OP-15 oraz tira produktowego Viessmann Truck – wyposażonego w najnowsze produkty Viessmann, który przyjechał do Polski specjalnie z centrali w Niemczech. Podczas wydarzeń, uczestnicy mają możliwość zapoznać się z nowościami produktowymi, porozmawiać z ekspertami i przetestować nowinki technologiczne.

Pompa ciepła Vitocal 300G prezentowana w Viessmann Truck, fot. Globenergia

Gdzie jeszcze można wziąć udział w wydarzeniu?

Viessmann Driving Academy odwiedził już okolice Bolesławca, Moto Park Kraków i Tor Wyścigowy w Kielcach. Zostały jeszcze trzy spotkania!

  • 21.08.21 – Piknik i Akademia jazdy – Autodrom Bemowo – Warszawa
  • 22.08.21 – Piknik i Akademia jazdy – ODTJ Pszczółki – Trójmiasto
  • 23.08.21 – Akademia jazdy – Tor Bednary – Bednary k. Poznania

Imprezy na torach wyścigowych w większości skierowane są do dorosłych uczestników. Wyjątkiem są imprezy w Warszawie i Gdańsku, które będą połączone z piknikami rodzinnymi. Wszystkie wydarzenie odbywają się na świeżym powietrzu z zachowaniem wszelkich standardów sanitarnych.

Szczegóły i zapisy na stronie: https://viessmanndrivingacademy.pl/

Redakcja GLOBEnergia