Jeśli jesteś użytkownikiem urządzenia grzewczego marki Viessmann i chcesz zobaczyć skoki narciarskie na żywo, jesteś odpowiednią osobą, by wziąć udział w konkursie. Zapewniając bezpieczeństwo swojej instalacji poprzez wybór Pakietu Obsługi Serwisowej, można wziąć udział w Konkursie na najlepsze hasło reklamowe.Nagrodą jest wyjazd na skoki narciarskie.

Skocznia narciarska im. Adama Małysza w Wiśle Malince

Pakiety serwisowe

Pakiet serwisowy to komplet usług związanych z urządzeniem, świadczonych przez firmę Viessmann na rzecz Użytkownika, o z góry określonym zakresie (w zależności od typu pakietu), sprecyzowany w regulaminie.

Pakiety Serwisowe firmy Viessmann obejmują w zależności od wybranego wariantu, następujące usługi:

  • przegląd eksploatacyjny
  • koszt wymiany części eksploatacyjnych
  • wydłużoną gwarancję urządzenia

Decydując się na skorzystanie z pakietów, użytkownik może poczuć pewność kompleksowej i profesjonalnej opieki serwisowej oraz niezawodnego i efektywnego działania urządzenia.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Zapoznaj się z Regulaminem Konkursu.
  2. Zarejestruj swoje urządzenie w portalu Mój Viessmann.
  3.  Zamów Pakiet Serwisowy.
  4. Prześlij swoje hasło reklamowe.
  5. Czekaj na wyniki!

Nagroda

Nagrodą w konkursie Viessmanna jest niezła gratka!Zwycięzca otrzyma dwa bilety na konkurs indywidualny, rozpoczynający Puchar Świata w skokach narciarskich 2019/2020, który w dniu 24. listopada 2019 (niedziela) odbędzie się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince.

Nie czekaj – zgłoś się już dzisiaj!

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych