To już koniec lata. Najwyższa pora pomyśleć o modernizacji systemu grzewczego w domu. Wymiana starego kotła na najbardziej efektywny gazowy kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W znacząco zmniejszy koszty związane z utrzymaniem centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Dla tych, którzy właśnie podejmują decyzję o wyborze nowego kotła Viessmann przygotował atrakcyjną cenowo ofertę promocyjną.

Oszczędzasz 1 000 PLN!

Tylko do 31. października 2020 r. trwa promocja organizowana przez Viessmann.
Promocją objęte są na zestawy pakietowe zawierające:

  • Gazowy, wiszący kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W (6,5 do 35 kW)
  • Podgrzewacz c.w.u. Vitocell 100-W o pojemn. od 100 do 150 litrów lub Vitocell 200-V ze stali nierdzewnej o pojemności 140 litrów
  • 5 lat gwarancji
  • Elektroniczny termostat pokojowy PSOP, z programem dziennym i tygodniowym, z dotykowym, szklanym frontem oraz inne komponenty, jak armatura zabezpieczająca czy naczynie przeponowe, sprawiające że oferowane zestawy są gotowymi do podłączenia kompletnymi kotłowniami – patrz opis na następnej stronie.

Każdy zakup daje szansę na wygranie cennych nagród w loterii Viessmann.

Loteria Viessmann działa na prostej zasadzie: wystarczy nabyć urządzenie marki Viessmann, które jest objęte akcją (lista urządzeń dostępna jest na stronie loterii), zarejestrować swój zakup poprzez wpisanie numeru seryjnego urządzenia w specjalnym formularzu na stronie i sprawdzać listę zwycięzców. Co miesiąc odbywa się nowe losowanie. Ważne! Jednorazowo można zarejestrować tylko jedno urządzenie lub pakiet.

W loterii biorą udział produkty promocyjne zakupione od 01.02.2020 r. do 31.12.2020 r.

Viessmann Polska

Producent systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych