Jesienne promocje urządzeń Viessmann

Zdjęcie autora: Redakcja GLOBEnergia

Redakcja GLOBEnergia

Jesień to doskonały czas na wymianę starych urządzeń grzewczych na nowe, bardziej ekonomiczne i trwałe. Dlatego też firma Viessmann, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, obniżyła ceny swoich najlepszych kotłów kondensacyjnych.

Urządzenia marki Viessmann dają gwarancję niezawodności i długiego użytkowania. Dzięki materiałom najwyższej jakości oraz innowacyjnym rozwiązaniom, które zostały w nich zastosowane, koszty ogrzewania są znacznie niższe, a ich praca bardziej wydajna i ekologiczna.

Kotły kondensacyjne Vitodens zostały zaprojektowane według najnowszych standardów. Posiadają wbudowany palnik gazowy MatriX, który maksymalnie wykorzystuje energię paliwa. W czasie pracy niemal bez strat przekazuje on ciepło wodzie grzewczej za pomocą promieniowania, przez co zapewnia wyższą sprawność kotła i oszczędne ogrzewanie.

W kotłach został zastosowany także układ Lambda Pro Control, który stale kontroluje i reguluje proces spalania. Dzięki niemu emisja zanieczyszczeń jest ograniczona do minimum. Wysoka sprawność kotła przekłada się na oszczędne zużycie gazu, a więc niskie koszty eksploatacji.

Do budowy kotłów wykorzystuje się stal szlachetną, która doskonale przewodzi ciepło i jest odporna na korozję, co daje pewność długiej żywotności urządzenia.

Zaletą kotłów Vitodens jest też łatwość ich obsługi. Moduł obsługowy nowego regulatora Vitotronic można umieścić w dowolnym pomieszczeniu w budynku. Po zastosowaniu modułu GSM Vitocom 100 można sterować pracą ogrzewania przez telefon komórkowy.

Regulatory pogodowe Vitotronic pozwalają dostarczać tyle ciepła, ile rzeczywiście jest potrzebne, dlatego oszczędzają paliwo i pozwalają na ekonomiczną pracę kotła.

Teraz kotły Vitodens 100-W, Vitodens 222-W, Vitodens 200-W, a także pompa Vitocal 160-A dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w Salonach Firmowych Viessmann.

Ceny:

  • Vitodens 100-W od 5 980,–
  • Vitodens 222-W od 9 330,–
  • Vitodens 200-W od 9 600,–
  • Vitocal 160-A od 7 700,–

Fot. Kocioł Vitodens 100-W


Fot. Kocioł Vitodens 222-W


Fot. Kocioł Vitodens 200-W


Fot. Pompa ciepła Vitocal 160-A

Źródło: Viessmann