Weź udział w pierwszej, próbnej aukcji dla Odnawialnych Źródeł Energii.  Rejestracja uczestników trwa od 25 kwietnia do 7 maja 2015. 

 
Zgłaszanie cen i wolumenów trwa do 13 maja. W ramach wydarzenia udostępniony zostanie uproszczony model finansowy, który wesprze Państwa w wyznaczeniu ceny aukcyjnej. Wyniki publikowane zostaną 15 maja w formie webinarium  ( konferencji on-line)!
Uczestnictwo w aukcji jest płatne. Dostęp do udziału w webinarium oraz aukcji obejmujący zgłoszenie jednej oferty cenowej wynosi 350 PLN (+VAT).
 
 
W ramach wydarzenia istnieje możliwość zgłoszenia większej liczby ofert (maksymalnie 4) za dodatkową opłatą. Dwie oferty – 700 zł, trzy oferty – 1050 zł, a cztery oferty – 1400 zł
Opłatę należy wnieść podczas rejestracji online. Koszt udziału w seminarium to: 1200 zł (+VAT) od osoby. Opłatę za seminarium należy wnieść po odesłaniu formularza zgłoszeniowego na podstawie faktury proforma.

Rejestracja TUTAJ

Przypomnijmy, ze na mocy Ustawy o OZE, która wchodzi w życie 4 maja, miejsce świadectw pochodzenia zajmą aukcje. System aukcyjny będzie obowiązywał w dwóch zakresach mocy: do 1 MW i od 1 MW

Ile energii z OZE zostanie zakupione na aukcjach w 2016? TUTAJ

System aukcyjny tańszy od zielonych certyfikatów? TUTAJ

Źródło: PSEW