JinkoSolar, jeden z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie ogłosił, że jest jedyną firmą PV, która otrzymała najwyższą ocenę AAA za jakość kredytową na rynku chińskim.
Kompleksowa ocena zdolności kredytowej firmy, możliwość zapewnienia jakości, działania na rynku oraz inne wskaźniki zostały ocenione Chińskie Stowarzyszenie Jakości (CAQ). Przyznanie oceny AAA wyznacza dla Jinko Solar nowy kamień milowy i punkt odniesienia dla reszty branży PV w zakresie satysfakcji użytkowników i zarządzania jakością. Taka ocena to również uznanie dla rynkowych zdolności i poziomów zarządzania kredytem w firmie.

Jinko stawia na rozwój!

JinkoSolar wciąż podnosi międzynarodowe standardy inteligentnej produkcji, stawiając na zaawansowany i inteligentny sprzęt oraz opracowany system kontroli jakości. Firma otrzymała liczne międzynarodowe certyfikaty jakości. W oparciu o innowacyjne produkty, stabilność dostaw i ugruntowaną sieć usług – firma JinkoSolar po raz czwarty z rzędu została uznana jako lider globalnych dostaw.

Będziemy nadal koncentrować się na badaniach i rozwoju naszych podstawowych technologii oraz unowocześniać i optymalizować linie produkcyjne w celu poprawy jakości naszych produktów PV – powiedział Kangping Chen, dyrektor generalny JinkoSolar.

Jak dodał Kangping Chen, w celu dalszego wspierania rozwoju w kierunku parytetu sieci, firma będzie koncentrować swoje wysiłki na iteracji produktów i nadal dostarczać swoim globalnym klientom produkty najwyższej jakości, które zmniejszą koszty i poprawią wydajność systemu.

Przypomnijmy, że niedawno – pod koniec listopada odbyła się konferencja trzech wiodących producentów modułów fotowoltaicznych z Chin – JinkoSolar, JA Solar i LONGi Green Energy, podczas której producenci ogłosili, że już w niedalekiej przyszłości moduły z ogniwami M10 o wymiarach 182 mm x 182 mm staną się dla nich głównym nurtem. Trzej giganci ogłosili, że w 2021 roku będą dysponować roczną zdolnością produkcyjną takich modułów na poziomie 54 GW.

W przyszłości Jinko planuje wprowadzać na rynek coraz bardziej zoptymalizowane produkty fotowoltaiczne i zdecydowanie wspierać globalną transformację w kierunku czystej i zielonej energii napędzającej wysokiej jakości rozwój globalnego przemysłu PV.

Jinko Solar

Dostawca modułów fotowoltaicznych