Na podstawie opinii instalatorów z wiodących rynków energetyki słonecznej w Europie i na całym świecie, EuPD Research nagradza najlepsze marki w branży fotowoltaicznej. Instalatorzy systemów solarnych w tym z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii i Francji, wzięli udział w badaniu, w którym firma JinkoSolar została zidentyfikowana za wyjątkowe produkty wysokiej jakości i wyjątkową obsługę klienta.

Ponadto JinkoSolar został także nagrodzony jako “Top Brand PV Australia Seal 2020” już trzeci rok z rzędu. Otrzymanie tych nagród dodatkowo wzmocniło silną reputację i wiodącą pozycję rynkową JinkoSolar w Europie i Australii.

Frank Niendorf, dyrektor generalny JinkoSolar Europe, jest bardzo dumny z otrzymania obu prestiżowych nagród. Według dyrektora, uznanie przez partnerów nie tylko dowodzi, że firma jest preferowaną marką we współpracy, ale także odzwierciedla silną reputację i zaangażowanie. Niezawodne produkty JinkoSolar i obsługa klienta znacznie przyczyniły się do stałego wzrostu bazy klientów na tych ważnych rynkach jakimi są Europa i Australia.

Jinko dąży do 10 GW mocy produkcyjnej modułu Tiger do 2021 r.

Moduł Tiger od Jinko był niewątpliwym osiągnięciem 2019 roku. Jego moc doszła do 460Wp, co wydawało się rekordem, ale Jinko ma apetyt na jeszcze większe moce! Chiński producent planuje zwiększyć moc wyjściową panelu do 500 Wp i dąży do osiągnięcia 10 GW mocy produkcyjnej modułów Tiger do 2021 r.

Technologie zastosowane przy module Tiger pozwalają na osiągnięcie o 10% wyższych mocy niż w module Cheetah oraz o 5% wyższe niż przy Cheetah+.

Technologia Tiling Ribbon pozwala na usunięcie luk między ogniwami co powoduje, że powierzchnia panelu zostaje maksymalnie zwiększona.

Jinko dąży do osiągnięcia jeszcze większych mocy dla modułu Tiger, które mają dojść do 500 Wp. Oprócz tego, moc produkcyjna tego modułu ma wynosić 9 – 10 GW do 2021.

Jinko Solar

Dostawca modułów fotowoltaicznych